انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

درخواست نمایندگان تبریز و اردبیل از روحانی برای پیگیری رخدادهای بازی تراکتور

20868

اویان نیوز: همزمان با سفر حسن روحانی به تبریز، نمایندگان تُرک مجلس شورای اسلامی از او خواستند تا رخدادهای بازی تراکتورسازی و نفت تهران را پیگیری کند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از رادیو زمانه، کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده اردبیل در مجلس طی تذکری اعلام کرد: «ماجرای بازی فوتبال در تبریز کار دست آذربایجانی‌ها داد و به غرور ملی و احساسات مردم آذربایجان لطمه وارد کرد.»

پیرمؤذن که به نمایندگی از مسعود پزشکیان، رضا رحمانی و سیدمؤید حسینی‌صدر سخن می‌گفت از حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران که به تازگی به تبریز سفر کرده، خواست تا این مسئله را پیگیری کند.

همزمان میرهادی قره‌سید‌رومیانی، نماینده تبریز نیز خبر داد که مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس، خواستار تشکیل یک «کمیته حقیقت‌یاب» برای بررسی چگونگی پخش این شایعه در ورزشگاه شدند.

در همین حال صفحه فیسبوک منسوب به حسن روحانی به نقل از وی نوشته است: «وزیر ورزش و جوانان می‌بایست رویداد ورزشگاه ‫‏تبریز را مورد رسیدگی دقیق و جدی قرار دهد و در صورت ثبوت تخلف یا تقصیر، برخورد جدی مدیریتی صورت پذیرد.»

جمعه ۲۵اردیبهشت۹۴ دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در حالی به پایان رسید که بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای دقایقی فکر می کردند قهرمان ایران شده اند.

این اتفاق زمانی رخ داد که از دقیقه ۸۷ بازی راه های ارتباطی، اینترنت و شبکه تلفن همراه در ورزشگاه مسدود شد و اعلام شد نتیجه همزمان تیم های سایپا و سپاهان مساوی به پایان رسیده و با این نتایج تراکتور قهرمان لیگ برتر است.

پس از معلوم شدن کذب بودن این مسئله، تماشاگران تراکتور با واکنش به این اقدام با ماموران امنیتی حاضر در ورزشگاه درگیر شده و چند نفر از این افراد بازداشت و زخمی شدند.

درباره این مطلب نظر دهید