انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

رسول خطیبی برکنار شد/ مربی تراکتورسازی انتخاب شده است

resulzade kitabi

اویان نیوز: رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی از سمت خود برکنار شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از “ورزش سه”، رسول خطیبی بعد از باخت به پدیده توسط اعضای هیات مدیره برکنار شد.

دیروز عباسی مدیرعامل جدید تراکتور مصاحبه ای علیه او انجام داده بود و فقط یک روز به او فرصت داده بود تا در جلسه با هیات مدیره از نتایجش دفاع کند.

او امروز هم تیم را تمرین داد و حتی بازیکنان را ممنوع المصاحبه کرد اما ساعاتی پیش خبر رسید که خطیبی برکنار شده و ظاهرا این تصمیم در تهران گرفته شده است.

خطیبی با عباسی مدیرعامل جدید تراکتورسازی و یکی از نزدیکان او اختلاف شدیدی داشت. خطیبی که با شروعی خوب در لیگ برتر تراکتور را به صدر جدول لیگ رسانده بود، در هفته های گذشته صدر را از دست داد اما شاید اتخاذ این تصمیم کمی زودتر از حد معمول رخ داد.

خطیبی که یک مربی بومی و جوان محسوب می شود تراکتور را جوان کرد و کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت.

مربی تراکتورسازی انتخاب شده است

اخراج رسول خطیبی از تراکتورسازی در شرایطی انجام گرفته که به نظر می‌ رسد مدیران تراکتور مربی آینده خود را انتخاب کرده باشند.

یکی از نزدیکان تراکتور می‌گوید: با توجه به اینکه انتخاب مربی کار حساس و زمان بری است، مدیران باشگاه پیش از اخراج خطیبی سرمربی آینده خود را انتخاب کرده اند.

به گفته وی مربی آینده تراکتور از ۲فاکتور محبوبیت بین هواداران، کارنامه خوب مربیگری برخوردار است.

دایی به تبریز نمی رود

علی دایی در تعطیلات نیم فصل به پیشنهاد تراکتور جواب رد داده بود.

در شرایطی که گمانه زنی ها برای انتخاب جانشین رسول خطیبی آغاز شده و از علی دایی هم به عنوان یکی از گزینه ها نام برده می شود، یکی از نزدیکان شهریار در این باره به ورزش سه گفت: مدیران تراکتور در تعطیلات نیم فصل به دایی پیشنهاد داده بودند اما او پس از بررسی شرایط به آنها جواب رد داد و حالا هم قصد رفتن به تبریز را ندارد.

درباره این مطلب نظر دهید