انتخاب زبان

سیاسی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

رهبر ایران: حتی کسانی که نظام را قبول ندارند در انتخابات شرکت کنند

خامنه ای

اویان نیوز: علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز شنبه در دیدار با جمعی از مردم قم با تاکید بر اهمیت انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: «همه درانتخابات شرکت کنند. حتی کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ اعتبار کشور شرکت کنند. ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، اما شرکت کنند. انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است، این موجب تقویت نظام و تأمین ماندگاری آن و باقی ماندن کشور در حصار امنیت کامل و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت است.»

به گزارش اویان نیوز به نقل از یورونیوز، رهبر ایران پیشتر و در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۲ هم از کسانی که «به دلیلی نمی‌خواهند از نظام اسلامی حمایت کنند» خواسته بود تا برای «حمایت از کشور» در انتخابات شرکت کنند.

آقای خامنه‌ای که به مناسبت سالروز تظاهرات هواداران آیت الله خمینی در قم در ۱۹ دی سال ۱۳۵۶ سخنرانی می‌کرد، درباره اهمیت ترکیب مجلس خبرگان بعدی گفت: «آن روزی که رهبر فعلی در دنیا نباشد یا رهبر نباشد، این مجلس باید رهبر انتخاب کند که کلید حرکت انقلاب دست او است.»

رهبر ایران روز شنبه، بار دیگر نسبت به آنچه وی آن را «نفوذ دشمن» می‌خواند هشدار داد و گفت: «امروز یک جبهه‌ وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا تا عوامل تکفیری و داعش. همه‌ تحلیل‌های آن‌ها متوجه این است که چه کنند تا درخت تناور انقلاب را ریشه‌کن کنند. همه‌ همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند؛ همه‌ همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند.»

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، هفتم اسفندماه در ایران برگزار می‌شود.

درباره این مطلب نظر دهید