انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

زنجان: آزادی 139 زندانی جرائم غیرعمد طی سال جاری

T2889035-4395865

اویان نیوز: مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه طی سال جاری ۱۳۹ زندانی جرائم غیرعمد آزاد شدند، گفت: ۲۷۵ زندانی چشم انتظار یاری خیرین هستند.

به گزارش اویان نیوز، علی خلجی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: از آغاز سال جاری تا پایان آذر ماه امسال ۱۳۹ زندانی متشکل از ۱۳۰ زندانی آقا و ۹ زندانی خانم آزاد شدند.

وی ادامه داد: مجموع بدهی‌ این تعداد زندانی آزاد شده ۶۲ میلیارد و ۵۰۱ میلیون و ۸۹۸ هزار ریال بود.

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان با بیان اینکه امسال میزان گذشت شاکیان ۲۶ میلیارد و ۹۵ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۴۱۷ ریال بوده است، گفت: همچنین آورده محکومان نیز ۵ میلیارد و ۴۲۸ میلیون و ۲۱۳ هزار و ۱۸۰ریال بوده است.

این مسئول در ادامه میزان وام پرداختی به زندانیان را ۹ میلیارد و ۱۸۰ میلیون و ۳۹۶ هزار ریال اعلام کرد و گفت: امسال میزان کمک‌های ستاد دیه نیز ۱۰ میلیارد و ۱۷۱ میلیون و ۷۱۳ هزار ریال بود.

وی با اشاره به اینکه امسال میزان کمک‌های خیرین نیز ۳ میلیارد و ۴۹۵ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۳۹۹ ریال بوده است، گفت: همچنین پرداختی بیمه خودرو نیز ۱۱ میلیارد و ۶۲۵ میلیون و ۷۵۱ هزار و ۱۰۰ ریال بوده است.

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۷۵ زندانی نیز در انتظار کمک‌های خیرین هستند، تصریح کرد: میزان بدهی این زندانیان ۲۰۰ میلیارد ریال است.

درباره این مطلب نظر دهید