انتخاب زبان

آخرین اخبار

زنجان: احمد حکیمی‌پور در میان رد صلاحیت شدگان

حکیمی پور

اویان نیوز: فعالان انتخاباتی زنجان «اسامی کاندیداهای اصلاح طلب رد صلاحیت شده» را در فضای مجازی منتشر کرده اند که در میان این افراد نام احمد حکیمی‌پور و ابوالفضل شکوری از چهره های شاخص حوزه زنجان به چشم می خورد.

به گزارش اویان نیوز، شنبه هیئت نظارت بر انتخابات تائید، رد و عدم احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را به صورت «محرمانه» به خود اشخاص اعلام کرد تا در صورت اعتراض شکوائیه‌های خود را تنظیم کنند.

بر اساس لیستی که فعالان انتخاباتی زنجان منتشر کرده اند، ساعده سیما، پرستو راهنورد رسول بیات، احمد حکیمی پور، ابوالفضل شکوری، محمدرضا شاهمحمدی، عنایت اله رحمانی و بیوک ملایی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم از سوی هیئت نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شده اند.

حکمت اله آدرم، امیر جهانی، رحمت اله بیگدلی و علی کاوندی از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه، سید فاضل موسوی از حوزه انتخابیه خدابنده و فرامرز نجاری از حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود دیگر اسامی رد صلاحیت شده این لیست است.

احمد حکیمی‌پور عضو شورای شهر تهران، سابقه نمایندگی زنجان در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی (۱۳۷۴–۱۳۷۰)، بنیان‌گذاری باشگاه فرهنگی-ورزشی «آذربایجان»، مدیر مسئولی هفته‌نامه امید زنجان، دبیرکلی حزب اراده ملت و ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را دارد.

براساس گزارش ها، رد صلاحیت افراد نزدیک به جریان «اصلاح‌طلب» در اغلب حوزه ها صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا، حسین مرعشی عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفته ٩٩ درصد اصلاح‌طلبان رد صلاحیت شدند.

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در واکنش به اعلام نظر هیئت های نظارت بر انتخابات گفت: فقط ۳۰ اصلاح طلب برای دهمین دوره انتخابات مجلس در سراسر کشور تایید شدند.

حسین مرعشی پس از جلسه امروز عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در مورد «اخبار نگران کننده رد صلاحیت‌های اصلاح‌طلبان» اظهار داشت: جمعا در کشور ۳۰۰۰ اصلاح‌طلب ثبت‌نام کرده‌اند که تنها ۳۰ نفر تایید شده‌اند، بر این اساس تنها ۱ درصد اصلاح‌طلبان تایید شده‌اند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

منابع آگاه: اکبر اعلمی رد صلاحیت شد

ردصلاحیت بیش از ۷ هزار کاندیدای عضویت در مجلس شورای اسلامی

درباره این مطلب نظر دهید