انتخاب زبان

آخرین اخبار

زنجان: مذاکره برای برقراری پرواز زنجان ـ استانبول

DSC_5677

اویان نیوز: مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان گفت: مذاکره برای برقراری پرواز زنجان ـ استانبول انجام شده است.

به گزارش اویان نیوز، محمدمهدی احمدیان روز ۱۰ خرداد ۹۲ در گفت‏و‏گو با فارس، اظهار داشت: امیدواریم در آینده نزدیک پرواز زنجان به استانبول برقرار شود.

وی به برقراری پرواز به ترکیه اشاره کرد و افزود: برقراری پرواز ترکیه از زنجان مورد بررسی قرار گرفته و رایزنی لازم در این مورد صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان با اشاره به اینکه فرودگاه زنجان در آستانه پنجمین سال فعالیت خود قرار دارد، افزود: فرودگاه زنجان نسبت به سال‏های گذشته توسعه بالایی داشته است.

وی با بیان اینکه فرودگاه زنجان در ابتدای فعالیت خود فقط میزبان پروازهای مشهد مقدس بود، یادآور شد: در حال حاضر ظرفیت پروازی فرودگاه زنجان توسعه قابل توجهی داشته است.

احمدیان با اشاره به ظرفیت‏های موجود فرودگاه زنجان، خاطرنشان کرد: امروز با فراهم شدن همه زیرساخت‌ها در این فرودگاه می‏توان نسبت به توسعه پروازها اقدام کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان اخذ مجوز هوایی در فرودگاه زنجان را یادآور شد و تاکید کرد: با اخذ مجوز مرز هوایی شاهد انجام پروازهای خارجی در فرودگاه زنجان هستیم.

وی اخذ مجوز پرواز خارجی برای استان را یک مزیت مهم برشمرد و گفت: خوشبختانه این مهم تا به امروز برکات زیادی را برای استان به همراه داشته است.

احمدیان با یادآوری اینکه سالن خروجی یکی از نیازهای اصلی حال حاضر فرودگاه زنجان به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: طراحی ایجاد این سالن در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان از در دست اجرا بودن فونداسیون سالن خروجی خبر داد و تاکید کرد: نسبت به انجام عملیات اجرایی تلاش می‏شود.

وی بهره‏برداری ضلع شمالی فرودگاه را یادآور شد و اظهار داشت: برای تسهیل تردد مسافرین و تحقق برنامه‎های توسعه‏ای فرودگاه نسبت به تکمیل این ضلع اقدام می‏شود.

احمدیان بهره‏برداری ضلع شرقی فرودگاه زنجان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: این سالن یکی از مهم‏ترین برنامه‏های اجرایی فرودگاه زنجان است.

درباره این مطلب نظر دهید