انتخاب زبان

آذربایجان غربی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

سرعت گیر غیراستاندارد جان شهروند تکابی را گرفت

تکاب

اویان نیوز: سرعت گیر غیر استاندارد و فاقد علائم راهنمایی و رانندگی به مرگ یک شهروند تکابی منجر شد.

به گزارش اویان نیوز، اکبر ترابی بامداد پنج شنبه گذشته در برخورد با سرعت گیر بلوار نسرین پور در شهر تکاب، با وجود داشتن کلاه ایمنی، بشدت مجروح و به کما رفت. وی روز شنبه ۳۰آبان۹۴ پس از یک هفته در بیمارستان مهاباد درگذشت.

رئیس اداره راهنمایی و رانندگی تکاب در گفتگو با شیز، علت حادثه را سرعت زیاد موتور سوار عنوان کرده بود.

سروان محی الدین نورانی افزود: البته این سرعت گیرها نیز غیر استاندارد ساخته شده اند و در زمان ایجاد این سرعت گیرها ما مختصات اجرای آن را به شهرداری دادیم ولی متاسفانه طبق  آن فرمول اجرا نشده است و سرعت گیر ایجاد شده دارای ارتفاع زیاد و نیز بعد از آسفالت ریزی  هم ارتفاع و قوس  آن نیز افزایش پیدا کرده است و کاملا غیر استاندارد هستند.

اکبر ترابی ۳۷ ساله، متاهل و صاحب یک فرزند از مدرسان موسیقی موغام آذربایجانی بود.

1

تکاب رتبه نخست تصادف های جاده ای منجر به فوت در آذربایجان غربی را داراست

ماه گذشته رئیس پلیس راه شاهین دژ – تکاب اعلام کرد: شهرستان تکاب در جنوب استان آذربایجان غربی رتبه نخست تصادف های جاده ای منجر به فوت در این استان را به خود اختصاص داده است.

سروان بابک رضا نژاد در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان تصادف های جاده ای منجر به فوت در جاده های تکاب در سال جاری هفت برابر شده است.

وی گفت: در هفت ماه امسال ۱۵ نفر در تصادفات جاده ای در شهرستان تکاب جان خود را از دست داده اند و این درحالی است که در طول سال ۹۳ تنها چهار نفر بر اثر وقوع حوادث جاده ای در این محور کشته شده بودند.

سروان بابک نژاد اضافه کرد: ۶۰ درصد از این تصادفات در جاده های بین شهری تکاب از جمله جاده تکاب – شاهین دژ ، تکاب- بیجار و محور تکاب – تخت سلیمان به وقوع پیوسته است.

درباره این مطلب نظر دهید