انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

سرپرست تراکتورسازی: تونی استعفای کتبی نداده است

toni

اویان نیوز: سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی این تیم استعفای کتبی نداده است و اخبار منتشر شده در رسانه ها در این خصوص کذب است.

به گزارش اویان نیوز، ایوب ذوالفقاری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری ایرنا، افزود: پس از بازی روز گذشته با ملوان تعدادی از رسانه ها خبر از استعفای تونی داده بودند که من به عنوان سرپرست تیم هیچ اطلاعی در این خصوص ندارم و استعفانامه کتبی از سوی وی به دست من نرسیده است.

وی از تعطیلی سه روزه تمرینات تراکتورسازی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به تعطیلی ۱۲ روزه لیگ برتر سرمربی تیم تصمیم به استراحت دادن به بازیکنان برای سه روز گرفته است.

ذوالفقاری با بیان اینکه تونی هم اکنون در تبریز است، ادامه داد: دور جدید تمرینات از روز جمعه با حضور سرمربی تیم در تبریز آغاز می شود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر روز یکشنبه ۲۲ آذر میزبان استقلال تهران است.

تراکتورسازی با ۱۸ امتیاز از ۱۳ بازی در رده ۹ جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارد.

کاپیتان تراکتورسازی: تونی حتی در رختکن هم حرفی از جدایی نزد

محمد ایرانپوریان کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره کناره گیری تونی اولیویرا از هدایت تراکتورسازی اظهار داشت: من این موضوع را از شما می شنوم و شوکه شدم. نمی دانم چرا او چنین تصمیمی گرفته است. تونی حتی در رختکن هم حرفی از جدایی نزد. نمی دانم چه باید بگویم.

«بستر فراهم کنید قلعه‌نویی بیاید»

به گزارش آناج، حسین کریمی مدیر کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با آناج و در واکنش به خبر تماس دلال معروف با لیدرهای باشگاه مبنی بر بازگرداندن امیر قلعه‌ نویی به تیم تراکتورسازی، با تایید تماس فردی از سوی قلعه نویی با یکی از لیدرهای باشگاه اظهار داشت: فردی از طرف امیر قلعه نویی که ما هویت آن فرد را نمی‌دانیم، با یکی از لیدرهای ما تماس گرفته است که لیدر باشگاه نیز در پاسخ به فرد مذکور اعلام کرده است «ما زیر نظر کانون هواداران فعالیت می‌کنیم و از هیچ مربی نمی‌توانیم بدون اطلاع کانون و باشگاه حمایت کنیم».

مدیرکانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز تأکید کرد: تمام فعالیت‌های کانون هواداران زیر نظر باشگاه تراکتورسازی است و تا زمانی که باشگاه اعلام نکند ما از هیچ مربی نمی‌توانیم حمایت کنیم و درحال حاضر نیز فقط از سرمربی تیم که آقای تونی هستند، حمایت می‌کنیم.

کریمی در خاتمه بیان داشت: من خبر تماس را تایید می‌کنم اما ما به هبچ عنوان نمی‌توانیم بدون اجازه باشگاه از فردی حمایت کنیم. هر اقدامی که از سوی لیدرهای باشگاه صورت بگیرد از طریق کانون هواداران است و کانون هواداران نیز از باشگاه خط دهی می‌شود.

درباره این مطلب نظر دهید