انتخاب زبان

آخرین اخبار

سیامک سیفی به اداره اطلاعات تبریز منتقل شد

اختصاصی اویان نیوز : امروز سیامک سیفی از بازداشت شدگان بازی تراکتور – الجزیره به اداره اطلاعات تبریز منتقل شد .

به گزارش خبرنگار اویان نیوز، امروز پنجشنبه ۱۰اسفند۹۱ سیامک سیفی از بازداشتگاه  پلیس امنیت اخلاقی به بازداشتگاه اداره اطلاعات تبریز منتفل شد .سیامک سیفی اهل شهر خیاو(مشکین شهر) و دانشجوی دانشگاه آزاد روز سه شنبه در جریان بازی تراکتور – الجزیره دستگیرشده و ۲ شب گذشته را در بازداشتگاه پلیس امنیت اخلافی تبریز واقع در خیابان صائب گذرانده است . گفتنی است وی دیروز در تماس تلفنی با منزل از ضرب و شتم  شدید بازداشت شدگان در پلیس امنیت اخلاقی خیابان صائب تبریز خبر داده بود .

لازم به ذکر است پس از برد تراکتور در برابر الجزیره ، جوانان آذربایجانی همراه با جشن و پایکوبی عمومی شعارها و خواست های ملی خود را نیز سر دادند که این امر با واکنش منفی نیروهای امنیتی و بازداشت گسترده ایشان همراه بوده است.تا کنون اسامی ذیل از سوی منابع آگاه به عنوان لیست بازداشت شدگان تایید شده است.از نام و مشخصات دیگر دستگیر شدگان هنوز خبری در دست نیست.

۱- سیامک ایرانی از شبستر، ۲- سیامک سیفی دانشجوی برق دانشگاه آزاد از خیاو(مشکین شهر) ۳- موسی سودی از اردبیل و دانشجوی دانشگاه آزاد بناب ۴-جعفر رستمی راد از اردبیل و دانشجوی ترم آخر ریاضی دانشگاه محقق اردبیلی ، ۵- محمد علی اسماعیل پور از اهر ۶- کسری داودی دانشجو از خیاو(مشکین شهر)

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

سوابق خبر در اویان نیوز :

http://tiny.cc/dl27sw

http://tiny.cc/apf4sw
http://tiny.cc/34n4sw
http://tiny.cc/k4v5sw

درباره این مطلب نظر دهید