انتخاب زبان

آذربایجان غربی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

شناسایی 8 نقطه پرحادثه در تکاب

698030

اویان نیوز: رئیس اداره راه و شهرسازی تکاب از شناسایی هشت نقطه پرحادثه در تکاب خبر داد.

به گزارش اویان نیوز، کاظم پاشایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به شناسایی نقاط پرحادثه شهرستان تکاب، اظهار داشت: شناسایی نقاط حادثه‌خیز به منظور کاهش میزان تصادفات در محورهای تکاب مورد تاکید و توجه قرار دارد.

وی با بیان اینکه در این راستا هشت نقطه پرحادثه محورهای مواصلاتی تکاب (تیکان تپه) شناسایی شده است، تصریح کرد: طی سال جاری این نقاط پرحادثه بر حسب اولویت مورد ساماندهی قرار خواهند گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی تکاب با بیان اینکه ساماندهی راه‌های مواصلاتی این شهرستان از ابتدای سال جاری آغاز شده است، افزود: در این خصوص شاهد لکه‌گیری و آسفالت محورهای شهرستان تکاب هستیم.

این مسئول با اشاره به فاصله شهرستان تکاب از مرکز استان، اعلام کرد: با توجه به فاصله زیاد شهرستان تکاب از مرکز استان، این شهرستان در بخش‌های متمادی طی سال‌های گذشته مورد غفلت قرار گرفته است.

پاشایی خواستار واگذاری هر چه بیشتر اعتبارات برای بهبود وضعیت راه‌های این شهرستان شد و اظهار داشت: برای بهبود و ساماندهی راه‌های مواصلاتی شهرستان تکاب نیازمند اعتبارات ویژه‌ای هستیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در سال جاری، خاطرنشان کرد: امسال در محورهای روستایی اقدامات قابل توجهی اجرایی شده است که از آن جمله می‌توان به ساماندهی ۳۳ کیلومتر از محورهای روستایی این شهرستان در قالب لکه‌گیری و آسفالت اشاره کرد.

درباره این مطلب نظر دهید