انتخاب زبان

آخرین اخبار

شهرداری اردبیل با شکست مقابل نفت و گاز از صعود به لیگ برتر بازماند

shardari ardabil

اویان نیوز: تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ دسته یک در خانه مغلوب تیم نفت و گاز گچساران شد تا شانس خود را برای صعود به پلی آف لیگ برتر از دست بدهد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، در این بازی که عصر دوشنبه ۳۱فروردین۹۴ در ورزشگاه تختی و در حضور بیش از شش هزار نفر برگزار شد، تیم نفت و گاز گچساران با نتیجه دو بر یک میزبان خود شهرداری اردبیل را شکست داد.

دو تیم در این بازی به دلیل وزش شدید باد و نیز حساسیت رقابت ها در هفته های پایانی کیفیت مطلوبی از خود ارائه ندادند تا تماشاگران پرشور اردبیلی نتوانند بازی زیبایی را شاهد باشند.

تیم شهرداری اردبیل در خانه مغلوب یکی از دو تیم ته جدولی شد و در حالی که تا هفته های آخر لیگ دسته یک کشور شانس صعود به پلی آف لیگ برتر را داشت.

این نتیجه در حالی رقم خورد که امروز مدعیان این گروه برای صعود به پلی آف یعنی تیمهای مس کرمان در مقابل فولاد نوین اهواز شکست خورده و نساجی مازندران نیز در بازی خانگی برابر تربیت نوین یزد بع تساوی رسیده  بود، با توجه به این نتایج برد امروز می توانست تیم شهرداری را به بالاترین شانس صعود برساند.

هم اکنون تیم فولاد نوین اهواز با برد دیروز و با ۴۲ امتیاز صعود خود را لیگ برتر قطعی کرد، پس از این تیم مس کرمان با ۳۵ امتیاز و نساجی با ۳۳ امتیاز قرار دارند که یکی از تیمها در هفته آخر به پلی آف لیگ برتر خواهد رسید.

تیم شهرداری اردبیل نیز با این باخت همان ۳۰ امتیازی باقی ماند اما در جدول رده بندی با توجه به پیروزی حریفان خود از رده چهارم به ششم سقوط کرد.

درباره این مطلب نظر دهید