انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

شهرداری اردبیل تیم اصفهانی را گلباران کرد/ گزارش تصویری

15906

اویان نیوز: تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته سوم لیگ دسته یک آزادگان کشور با نتیجه پرگل سه بر صفر حریف اصفهانی خود را از پیش رو برداشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، در این بازی که عصر دیروز و در ورزشگاه تختی اردبیل در هوای نیمه سرد این شهر با حضور تماشاگران پرشور اردبیلی برگزار شد، تیم شهرداری اردبیل به رغم از دست دادن موقعیت‌های متعدد و مسلم گل‌زنی به ویژه در نیمه دوم، با سه گل تیم گیتی‌پسند اصفهان را برد تا به عنوان یک مدعی در لیگ دسته یک حضور پیدا کند.

تیم شهرداری اردبیل در حالی پا به بازی سوم خود در ورزشگاه تختی اردبیل گذاشت که پیش از این یک مساوی و یک برد از بازی‌های خود به دست آورده بود و در این بازی خانگی تمام سعی و تلاشش را انجام داد تا پرفروغ ظاهر شود.

بازیکنان تیم شهرداری اردبیل از همان ابتدای بازی،‌ بازی هجومی را به نمایش گذاشتند و در دقیقه ۴۱ بازی توسط علیرضا قاسمی به گل اول دست پیدا کردند.

با حضور علی دایی در ورزشگاه در اوایل نیمه دوم بازی تیم سرخپوش شهرداری گل دوم خود را در دقیقه ۶۷ توسط علیرضا قاسمی به دست آورد تا این بازیکن در روز خوش بازی خود دو گله شود.

تماشاگران پرشور اردبیلی که مدام علی دایی را تشویق کرده و او را با القاب سلطان فوتبال جهان و آسیا یاد می‌کردند، درست پنج دقیقه بعد نیز شاهد گل سوم شهرداری بودند که این گل را در دقیقه ۷۲ بازی ابراهیم کوه‌افکن به ثمر رساند.

تیم فوتبال شهرداری اردبیل با کسب هر سه امتیاز بازی خانگی در این بازی جایگاه خود را در لیگ دسته یک تثبیت کرد تا امیدوار به روزهای آینده و بازی‌های پیش رو باشد.

شهردار اردبیل، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیئت فوتبال استان و تعدادی از اعضای شورای شهر اردبیل به همراه تماشاگران اردبیلی تماشاگر بازی دو تیم شهرداری اردبیل و گیتی‌پسند اصفهان بودند.

به گزارش اویان نیوز، پس از پایان این دیدار تعدادی از تماشاگران در خیابان‌های اردبیل با شعار «آذربایجان وار اولسون ایسته‌مه‌ین کور اولسون» به شادی پرداختند.

شعار “آذربایجان وار اولسون – ایسته مین کور اولسون” پس از بازی تیم فوتبال شهرداری اردبیلشنبه ۷شهریور۹۴ تیم فوتبال شهرداری اردبیل در چهارچوب لیگ دست اول با نتیجه ۳-۰ تیم گیتی پسند را شکست داد

Posted by OyanNewsFarsi on Sunday, August 30, 2015

15894 15900 15901 15902 15906 15909

درباره این مطلب نظر دهید