انتخاب زبان

آخرین اخبار

شهردار تبریز: سرمایه گذاران فرانسوی وارد تبریز شدند

necefi

اویان نیوز: شهردار تبریز از حضور و مشارکت طراحان ، مشاوران و سرمایه گذاران فرانسوی در قالب شرکت های بزرگ و هولدینگ اروپایی در اجرای طرح ها و پروژه های شهری تبریز خبر داد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، صادق نجفی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: گروه مشاوران و طراحان شرکت دوسوس گروپ فرانسه، مجری طرح بزرگ باغ لارک تهران و ده ها طرح سرمایه گذاری معتبر در سطح جهان برای همکاری و مشارکت با شهرداری تبریز اعلام آمادگی کرده اند که در دیدار مدیران ارشد این شرکت  با شهردار تبریز راه های عقد قراردادهای همکاری و مشارکت این گروه مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار تبریز افزود: پروژه هایی چون سالن اتحادیه اروپا، ورودی غربی شهر مکه مکرمه، میدان سرخ مسکو و باغ لارک تهران از جمله شاخص ترین و معتبرترین طرح های این شرکت به شمار می رود و مدیریت شهری تبریز به دنبال ایجاد و احداث طرح ها و پروژه های مشابه این طرح ها در تبریز است.

وی با اشاره به طرح ها و پروژه های مورد نظر شهرداری برای مشارکت با این شرکت فرانسوی خاطرنشان کرد: پروژه بزرگ باغلارباغی، ورودی های شهر و زیرساخت های رفاهی تفریحی این ورودی ها، پارک بزرگ، مجموعه خلعت پوشان، منطقه گردشگری عون بن علی، فاز دوم تله کابین و مجموعه رفاهی تفریحی زمستانی تبریز از جمله طرح های مورد نظر شهرداری برای اجرا توسط این شرکت هولدینگ هستند.

شهردار تبریز ابراز امیدواری کرد با نهایی شدن توافقات میان شهرداری و این شرکت بزرگ فرانسوی زمینه برای ورود این مجموعه در حوزه توسعه و عمران شهری فراهم شود

درباره این مطلب نظر دهید