انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

شکست خانگی تراکتورسازی مقابل پرسپولیس پس از 14 سال / اولیویرا: مقصر این شکست من هستم

8d4fffb79741425398748ce00bc0ddc7.

اویان نیوز: تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال مقابل مهمانش پرسپولیس با یک گل تن به شکست داد تا پس از ۱۴ سال این تیم تهرانی در تبریز به پیروزی برسد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از آناج، از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۲۰ امروز جمعه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود تیم مهمان به پایان رسید.

با نتیجه به دست آمده هردو تیم ۷ امتیازی شدند اما تراکتورسازی با یک پله نزول در رده دهم قرار گرفت و تیم پرسپولیس نیز با ۳ پله صعود به مکان یازدهم رسید.

محسن ترکی کار قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

اولیویرا: مقصر این شکست من هستم

تونی اولیویرا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از بازی تمیش با پرسپولیس با انتقاد از انتخاب ترکی به عنوان داور این دیدر اظهار داشت: همیشه سعی کرده‌ام در مورد داوری صحبت نکنم اما در بازی امروز شرایط به گونه‌ای رقم خورد که مجبورم در مورد آن صحبت کنم. داوری که ذهنیت بدی از آن در سال‌های گذشته وجود داشت نباید برای این دیدار انتخاب می‌شد.

وی ادامه داد: این داور در بازی امروز با دو کارت زرد بی مورد خود بازیکنان من را اذیت کرد و در چندین صحنه هم اشتباه داشت که به ضرر تیم ما تمام شد.

سرمربی تراکتورسازان در مورد بازی بیان داشت: امروز خیلی نتوانستیم روی دروازه پرسپولیس خطری ایجاد کنیم. آنها رو به بازی مستقیم آورده بودند. فرصت‌ زیاد داشتیم اما عدم گلزنی همچنان ما را آزار می‌دهد. وقتی گل نمی‌زنیم کار مشکل می‌شود.

وی افزود: برخلاف جریان بازی داور برای پرسپولیس اعلام پنالتی کرد و حریف نهایت استفاده را برد و پیش افتاد و در نهایت موفق شد این بازی را ببرد.

اولیویرا در پاسخ به این سوال که چرا در نیمه مربیان بازهم تراکتورسازی گل خورده و نتیجه را واگذار کرد اینگونه واکنش نشان داد: فقط می‌توانم بگویم که مقصر این باخت من هستم. مسئولیت هر شکست تیم را من قبول می‌کنم و مشکل قطعا از من بوده که تیم نتوانسته به موفقیت برسد.

سرمربی تراکتورسازان در مورد اعتراض شاهین ثاقبی هم گفت: بلی این امکان وجود دارد که حتی بازیکنان بزرگ هم در رویدادهای رسمی بی اخلاقی‌هایی انجام دهند اما معتقدم نباید یک بازیکن جوان را که کمتر از ۲۵ سال سن دارد، به خاطر یک اشتباه نابود کنیم.

درباره این مطلب نظر دهید