انتخاب زبان

اخلاق در رسانه

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

عدم ذکر منبع خبر اویان نیوز از سوی سایت گوناز تی وی

Gunaz-tv

اختصاصی اویان نیوز: سایت “گوناز تی وی” اقدام به نشر خبر اختصاصی “اویان نیوز” بدون ذکر منبع آن نموده است.

به گزارش اویان نیوز، سایت “گونازتی وی” خبر اختصاصی مربوط به ” بازداشت ۳۶ تن از فعالین آذربایجانی اورمیه در پل میانگذر شهید کلانتری ” در مورخه ۶ تیر۹۲ را بدون اشاره و ذکر تنها منبع آن منتشر نموده است . بدیهی است این خبر با ذکر منبع “اویان نیوز” از سوی تمامی سایتها و صفحات فیس بوکی ناشر خبر مورد استفاده قرار گرفته است . لیکن سایت “گوناز تی وی” در ابتدا اقدام به نشر خبر با ذکر منبع “اویان نیوز” در قسمت تورکی آذربایجانی آن نموده اما به دلایلی نامعلوم با انتشار خبر در قسمت فارسی سایت “گوناز تی وی” ، منبع “اویان نیوز” از بخش تورکی آذربایجانی آن نیز حذف گردید . پیشتر نیز به دفعات این عمل غیر حرفه ای خبری از سوی سایت محترم “گوناز تی وی” تکرار گشته بود، لکن با عدم نتیجه گیری در پیگیری های سایت “اویان نیوز” برای درج منبع خبر از سوی سایت “گوناز تی وی” طبق اصول سایت “اویان نیوز”عدم رعایت اخلاق رسانه ای “گوناز تی وی” در سایت منتشر می گردد.

در زیر به برخی از اخبار اختصاصی “اویان نیوز” که بدون رعایت اخلاق حرفه ای از سوی سایت “گوناز تی وی” منتشر گردیده اشاره می شود :

محمد(اوختای) رشیدی به زندان تبریز منتقل شد

وخامت حال فردین مرادپور در ۱۵ امین روز اعتصاب غذا / احتمال ایست قلبی

فردین مرادپور در مراسم استقبال در تهران : شادی و خوشحالی بزرگ روز آزادی سرزمینمان خواهد بود

ایلقار مؤذن زاده به زندان تبریز منتقل شد

محمد رشیدی از زندان تبریز آزاد شد

جلسه بازپرسی محمد رشیدی برگزار گردید

امید می رود منبعد مدیران محترم سایت “گوناز تی وی” با رعایت اخلاق رسانه ای برای بهبود و پیشرفت روزافزون کیفیت اطلاع رسانی در رسانه های آذربایجانی دقت بیشتری  بعمل آورند.

درباره این مطلب نظر دهید