انتخاب زبان

آخرین اخبار

علی عابدینی هوادار جوان تراکتور سومین سال پیاپی در بستر بیماری

ali abedini 1

اختصاصی اویان نیوز: علی عابدینی هوادار تیم فوتبال تراکتورسازی سه سال پیش در چنین روزی به هنگام تماشای بازی این تیم دچار عارضه مغزی شد و در این مدت این جوان آذربایجانی با بی مهری مسئولان استانی و باشگاه تراکتورسازی مواجه گردید.

به گزارش خبرنگار اویان نیوز، ۱۱آذر۸۹ در بازی تراکتور سازی با نفت آبادان بعد از به ثمر رسیدن گل اول تراکتور توسط علیزاده بازیکن اسبق این تیم، علی عابدینی دچار هیجان شدید شده و خون در مغز وی به حالت لخته شده در آمد. بعد از انتقال وی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز خانواده این شهروند تبریزی به آن بیمارستان مراجعه کرده و بدلیل شاغل بودن خواهر علی عابدینی در بیمارستان شمس تبریزی به آن بیمارستان منتقل شد.

هوادار جوان تراکتور حدود ۳۰ روز در بخش مراقبت های ویژه ی بیمارستان شمس تبریزی بستری بود و هر روز امیدها کمرنگ تر می شد تا جایی که همان نفس اندک وی بند آمد و پزشکان مجبور به سوراخ کردن گلوی وی برای رساندن اکسیژن به بدنش شدند.

 بعد از آن روزها پیکر نیمه جان و استخوانی علی  که بعلت پاسخگو نبودن بیمه و باشگاه و هئیت فوتبال همچنان در آن شرایط وخیم روی تخت بیمارستان بود با هزینه ی ۳۱ میلیونی پدرش از بیمارستان ترخیص و به خانه آمد.

علی بهوش آمده بود ولی هیچ چیزی را بخاطر نمی آورد حتی خانواده اش را. حافظه ی کوتاه مدتش به کلی دچار آسیب شده و حافظه ی بلند مدت به کندی کار می کند.

علی که به عشق تراکتور آذربایجان به استادیوم رفته بود امروز سومین سال است که از انجام کوچکترین کارهای شخصی اش عاجز است علاوه بر عجز و ناتوانی او که داغی بزرگ روی دل مادر و پدرش است عدم رسیدگی و سر زدن عوامل استانی و باشگاه و هئیت فوتبال به خانواده ی او است که این داغ را غیر قابل تحمل ساخته است.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع “ اویان نیوز” مجاز است.

ali abedini 2 ali abedini 1

درباره این مطلب نظر دهید