انتخاب زبان

آخرین اخبار

فرماندار میانه: بانک ها در مسیر حرکت اقتصادی سنگ اندازی می کنند

حمید شکری

اویان نیوز: فرماندار ویژه شهرستان میانه با انتقاد شدید به نحوه عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات به حوزه تولید و اشتغال، گفت: بانک های شهرستان ترمز حرکت اقتصادی در سال جاری هستند

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایرنا، حمید شکری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان میانه، به کارنامه ضعیف برخی بانک های شهرستان اشاره کرد و افزود: بانک ها در مقابل سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و تولید سنگ اندازی می کنند.

وی، از ثبت ۱۵۶ پروژه در سایت بهین یاب آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰۱ طرح از سوی استان مصوب شده اما تنها برای ۲۱ طرح تسهیلات ارایه شد و تاکنون از ۴۰۰ میلیارد ریال مصوب برای شهرستان تنها ۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

شکری، با ابراز گلایه از سخت گیری ها و تنگناهای موجود در میانه، خواستار جبران امور از سوی بانک ها شد و افزود: در غیر این صورت برخورد صورت خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: بانک ها باید بدانند که اگر به بحث اشتغال و تولید کمک نکنند مردم نیز نباید به بانک ها اعتماد کرده و سپرده خود را در اختیار آنها قرار دهند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت بیکاری در شهرستان میانه از روسای ادارات خواست تا از استخدام غیر قانونی در ادارات بپرهیزند.

درباره این مطلب نظر دهید