انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

فریاد یاشاسین در دیدار مردمی تونی الیویرا در بازار تبریز

toni (7)

اویان نیوز: صبح امروز تونی الیویرا با حضور همراهان پرتغالی خود که برای تهیه گزارش به تبریز آمده اند در بازار بزرگ تبریز دیداری با مردم و هواداران داشته و با استقبال بی نظیر آنان روبرو شد .

گروهی خبرنگار از کشور پرتغال برای تهیه گزارشی از تبریز , تراکتور و فعالیت تونی الیویرا در تبریز وارد این شهر شده اند که صبح امروز این گروه خبرنگاری به همراه گروه فیلم برداری برای تهیه گزارش به بازار تبریز رفته و با استقبال هواداران مواجه شدند .

هواداران تونی الیویرا با شلوغ کردن دوربر این مربی محبوب فریاد یاشاسین تونی و یاشاسین تراختور سر داده و برای روبوسی با این سیبلوی دوست داشتنی صف کشیدند که همراهان پرتغالی از دیدن این همه محبوبیت تونی الیویرا در بین مردم به وجد آمده و خلق چنین صحنه هایی را بی نظیر دانستند .

تونی در گفتگوی کوچک نیز پاسخگوی هواداران بوده و برد الشباب را به آنان وعده داده و از آنان خواست تا بار دیگر استادیوم را پر کنند و در مقابل درخواست هواداران برای بخشش محمد ابراهیمی نیز اعلام کرد : من ابراهیمی را اخراج نکرده ام و دوست ندارم او را در اختیار نداشته باشم ولی او حرکت ناشایستی با مدیریت داشته و از طرف هئیت مدیره اخراج است و در وظایف من جایگاهی برای بازگردادن او تعریف نشده است ولی دوست دارم او را در اختیار داشته باشم .

صفحه فیس بوکی Toni Oliveira 

درباره این مطلب نظر دهید