انتخاب زبان

دانش و فن آوری

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

فیلترشکن لنترن، اینترنت بدون فیلتر برای همه/لینک دانلود

anti_censorship

اویان نیوز: لنترن، راهی برای دسترسی سریع، رایگان و امن به اینترنت بازاست. لنترن ابزار ناشناس شدن نیست. لنترن برای دسترسی سریع و آزاد به اینترنت ساخته شده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خودنویس، لنترن محصول بریو نیو سافتور پراجکت است، یک سازمان غیرانتفاعی با اجازه ثبت ۵۰۱(سی)۳ که هدفش تولید نرم افزارهایی است که چالش‌های سخت جهانی را حل کند. آدام فیسک، موسس بریو نیو سافتور و برنامه نویس اصلی لنترن، پیش از این مدیر برنامه‌نویسی دو سرویس اشتراک گذاری فایل همتا به همتای لایم وایر و لیتل شوت بود. زمانی که آدام روی طراحی ساختار اشتراک ‌گذاری فرد به فرد کار می‌کرد متوجه شد که می‌تواند از آن برای دسترسی بدون فیلتر به اینترنت هم استفاده شود.

لنترن با هدف دسترسی سریع کاربران به اینترنت فیلترشده ساخته شد. لنترن به صورت اتوماتیک تشخیص می‌دهد که یک وبسایت فیلتر شده یا نه، سپس از طریق سرورهای خود ما و یا از طریق کاربرانی که در دنیای بی سانسور هستند، به وبسایت فیلترشده وصل می‌شود. اگر یک وبسایت فیلتر نباشد، لنترن کنار می‌رود و مرورگر شما در سریع‌ترین حالت ممکن به وبسایت وصل می‌شود.

ویژگی لنترن این است که از روش‌های متعددی برای دور زدن فیلتر در سراسر دنیا استفاده می‌کند و اگر یکی از این روش‌ها بسته شود، از راه‌های دیگر بهره می برد. این روش‌ها شامل راه‌های متمرکز و همچنین فرد به فرد است. یکی دیگر از خصوصیات لنترن، تلاش برای قابل استفاده بودن و استفاده از نظرات کاربران است و در هر نسخه جدید، به پیشنهادها و نگرانی‌های کاربران توجه می‌شود.

لنترن تمام عبور و مرور اینترنتی شما را هنگام دسترسی به یک سایت فیلترشده، رمزنگاری می‌کند، اما دسترسی شما به وبسایت‌های فیلتر نشده را به هیچ شکل تغییر نمی‌دهد. یعنی این که اگر کسی شبکه را نظاره کند، مثلا دولتی که سانسور می‌کند یا یک آی اس پی، نمی‌تواند ترافیک شما به وبسایت‌های فیلترشده را ببیند. . کاربران لنترن که به عنوان نقاط دسترسی در شبکه فعال هستند، می‌توانند وبسایت‌هایی را که شما بازدید می‌کنید و نقاطی را که از آن وصل می‌شوید ببینند، اما محتوای مطالبی را که شما در آن وبسایت می‌بینید یا می‌نویسید را نمی‌بینند چرا که این محتوا با اچ تی تی پی اس رمزنگاری می‌شود. لنترن فقط ترافیک اچ تی تی پی اس را به کاربرانی که به عنوان نقاط دسترسی فعال هستند می‌فرستد.

لنترن به شما اجازه می‌دهد که به تیم لنترن اطلاعات کاربری و آنالیزهای مفیدی را بفرستید که به ما کمک می‌کند برنامه لنترن را تقویت کنیم. شما می‌توانید این امکان را در تنظیمات برنامه لنترن عوض کنید. اگر تصمیم گرفتید این اطلاعات را برای لنترن بفرستید، ما از این اطلاعات فقط برای بهبود خدمات لنترن استفاده می‌کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری به شما و دیگر کاربران ارائه کنیم.

لنترن ابزار ناشناس شدن نیست. لنترن برای دسترسی سریع و آزاد به اینترنت ساخته شده است. اگر احساس می‌کنید باید در فضای اینترنت ناشناس باشید (مثلا اگر مطالبی می‌نویسید که فکر می‌کنید ممکن است عواقب قانونی علیه شما داشته باشد) توصیه می‌کنیم از تور استفاده کنید. در غیر این صورت، لنترن دسترسی سریع‌تری به وبسایت‌های فیلترشده می‌دهد.

وقتی لنترن را دانلود و نصب کردید، علامت لنترن در منوی سیستم در سمت راست پایین صفحه ویندوز و یا در منوی بالای صفحه در اپل دیده خواهد شد. تا زمانی که این آیکون آنجاست، به این معنی است که لنترن در حال کار است و شما می‌توانید به صورت اتوماتیک به وبسایت‌های فیلترشده دسترسی پیدا کنید. اگر می‌خواهید لنترن را متوقف کنید، روی آیکون لنترن کلیک کرده و از طریق منویی که باز می شود، برنامه را ببندید.

 

لینک دانلود شماره یک

لینک دانلود شماره دو

لینک دانلود شماره سه

لینک دانلود شماره چهار

لینک دانلود شماره پنج

لینک دانلود شماره شش

لینک دانلود شماره هفت

یک نظر یرای این مطلب داده شده است

  1. لنترن برای اندرید هم هست

درباره این مطلب نظر دهید