انتخاب زبان

آخرین اخبار

قاتل طلافروش تبریزی دستگیر شد

اویان نیوز:رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری قاتلی خبر داد که طلافروشی را به دلیل اختلافات چندساله به قتل رسانده بود.

به گزارش نصر نیوز،سرهنگ قنبر مداحی در مورد این خبر بابیان اینکه در پی وصول یک پرونده از کلانتری ۱۳ تبریز در تاریخ ۱ بهمن سال جاری مبنی بر وقوع قتل رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت گفت: براساس اطلاعات اولیه پرونده مردی ۳۳ ساله به نام احمد که طلافروش نیز بود در یکی از مناطق تبریز با سلاح سرد به قتل رسیده است.
وی با بیان اینکه کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس اگاهی استان آذربایجان شرقی با بررسی صحنه جرم و جمع آوری دلایل، اقدامات فنی و علمی را برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان انجام دادند گفت: پس از ۴۸ ساعت ماموران پلیس آگاهی سرنخی از مظنون اصلی که احتمالاً قتل توسط وی انجام گرفته، به دست آوردند.
سرهنگ مداحی افزود: بررسی کارآگاهان نشان داد که فرد مظنون چند روز قبل از وقوع جنایت محل سکونت خود را تغییر داده است و در محل نامعلومی رفته است به همین دلیل اقدامات پلیسی برای شناسایی محل سکونت جدید وی انجام شد و پس از مدتی این فرد پس از گذشت یک هفته از جنایت مخفیگاه متهم به قتل در یکی از محلات تبریز شناسایی شد که با حضور نامحسوس ماموران پلیس و تعقیب و مراقبت نهایتاً این فرد در عملیاتی در ساعت ۵ بامداد دستگیر شد.
وی در پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه بهزاد ۲۵ ساله توسط ماموران دستگیر شد گفت: بهزاد پس از انتقال به پلیس آگاهی هرگونه ارتباط یا پرونده قتل احمد را انکار کرد اما پس از مدتی لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که در سالهای ۸۵ و ۸۶ با احمد در یک باشگاه ورزشی آشنا شده است.
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بهزاد در اعترافات خود عنوان کرد که در یک باشگاه بدنسازی با مقتول آشنا شده است گفت: مقتول و متهم در طول سالهای متمادی با یکدیگر رفاقت داشته و افراط و تفریط در روابط دوستانه موجب بروز برخی مسایل شده بود بگونه‌ای که این اختلافات عاقبت بلای جان احمد شده و او را به کام مرگ کشانده بود.

نصر نیوز

درباره این مطلب نظر دهید