انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

قادر میزبانی قهرمان رشته استقامت جاده شد

mizban

اویان نیوز: با پایان مرحله اول مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در رشته استقامت جاده‌ای قادر میزبانی مقام اول این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، در این دوره از مسابقات که از امروز آغاز شده و دقایقی پیش بخش استقامت جاده‌ای آن به اتمام رسید ۱۳۶ رکابزن از ۲۶ استان کشور مسیر اردبیل – مشگین‌شهر را رکاب زده و در نهایت قادر میزبانی و علی کوه‌دوز به عنوان نفرات اول و دوم انتخاب شدند.

در رشته استقامت جاده‌ای که در مسیر ۱۴۱ کیلومتری اردبیل – مشگین‌شهر و شابیل در دامنه‌های کوه سبلان برگزار شد از ۱۰۳ دوچرخه‌سوار حاضر تنها ۵۰ نفر به خط پایان رسیدند و بقیه در مسیرهای مختلف از ادامه رقابت انصراف دادند.

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور که از امروز در استان اردبیل استارت خورد به مدت دو روز ادامه دارد و این دوره از مسابقات از آن جهت حائز اهمیت است که امتیازات دوچرخه‌سواران در رنکینگ ورزشکاران به ثبت رسیده و در کنار آن از بین برترین‌های این مسابقات نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی آلماتی قزاقستان انتخاب می‌شوند.

به گزارش فارس ،  دور دوم این مسابقات نیز در بخش تایم‌تریل انتخاباتی از صبح فردا آغاز می‌شود و طی آن دوچرخه‌سواران مسیر ۳۰ کیلومتری اردبیل – نیر و فندقلو را رکاب می‌زنند و آیین اختتامیه این رقابت‌ها نیز همزمان با نیمه شعبان با حضور رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در مجتمع فدک اردبیل برگزار می‌شود.

در پایان این رقابت‌ها ۲۵ نفر به عنوان نفرات برتر معرفی شده و قهرمانان به اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری دعوت می‌شوند.

درباره این مطلب نظر دهید