انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مدیرعامل تراکتورسازی: به دلیل مسائل امنیتی فعلا سکوت کردم

00000

اویان نیوز: مدیرعامل تیم تراکتورسازی گفت: اطلاعاتی در دست دارم که ثابت می کند دخل و تصرفی در نتایج هفته پایانی و عدم قهرمانی تراکتورسازی وجود داشته است.

به گزارش اویان نیوز، سعید عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ اظهار داشت: من اطلاعات زیاد و خوبی در این مورد دارم ولی به دلیل مسائل امنیتی و سفری که رئیس‌جمهور به تبریز دارند فعلا سکوت کردم ولی به زودی موضوع شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد.

وی ادامه داد: معتقدیم دخل و تصرفی در قهرمانی سپاهان وجود داشت. من معتقدم این اتفاقات کاملا مشکوک بود. من مدارک زیادی دارم و خیلی چیزها در این مورد می‌دانم ولی فعلا صلاح نیست چیزی بگویم.

مدیر عامل تیم تراکتورسازی افزود: ما موضوع را رها نکردیم بلکه به جد پیگیر هستیم. یکی از نمایندگان اورمیه در مجلس در حال پیگیری موضوع هستند و ما قطعا این موضوع را به نتیجه می‌رسانیم ولی فعلا قصد نداریم مدارکمان را رسانه‌ای کنیم.

وی در مورد شایعه سازی پسر تونی و قطع بودن اینترنت گفت: نه اصلا این حرف ها نیست و پسر تونی چیزی نگفته است. ما بر اساس اطلاعاتی که داریم به این موضوع مشکوک هستیم و به جد پیگیری می کنیم. از طرفی اینترنت ورزشگاه واقعا قطع بود.

درباره این مطلب نظر دهید