انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مدیرعامل تراکتورسازی: هواداران جوابیه می خواهند / لیگ را جمع کنند

-891

اویان نیوز: سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی بالاخره سکوتش را شکست وگفت: بحث مربوط به اسکوربورد، قطع شدن تلفن ها و موبایل ها و مساله کثیف نتیجه ۲-۲ بازی سپاهان باید از سوی سازمان لیگ مورد پیگیری قرار بگیرد؛ تاوان اشتباه داوری محرومیت است.

به گزارش اویان نیوزسعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی درگفت و گو با ورزش سه گفت: تاوان اشتباه داوری محرومیت است تا حقی از مردم تبریز ضایع نشود.

تراکتور گوشت قربانی شد

مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به عدم اطلاع از دستور العمل فدراسیون و وزارت ورزش، گفت: اتفاقات بعد از بازی با نفت تهران در دو بعد سخت افزاری و داوری بوده که از طریق وزارت ورزش و مسسولان فدراسیون باید پیگیری شود.

وی ادامه داد: بحثی که در مورد اسکوربورد، قطع شدن تلفن ها و موبایل ها و مساله کثیف نتیجه ۲-۲ بازی سپاهان باید از سوی مسوولان سازمان لیگ و برگزاری بازی مورد پیگیری قرار بگیرد اما برای ماجرای داوری از کانال سازمان لیگ، فدراسیون و کمیته داوران اقدام کردیم و باید به اشتباه فغانی در این بازی رسیدگی شود.

عباسی افزود: نمی دانیم در فدراسیون کی با کی خوبه و کی با کی مشکل دارد اما فقط تراکتورسازی گوشت قربانی شده است.

هواداران جوابیه می خواهند

مدیرعامل تراکتورسازی گفت: اینکه چه کسانی پشت ماجرا هستند و هر کس بخواهد تقصیر را گردن کسی بیاندازد برای باشگاه تراکتور و هواداران جوابیه نمی شود.

وی عنوان کرد: تراکتور مظلوم واقع شده و اشتباهات داوری در این بازی تاثیرگذار بوده.چند مشکل داوری وجود نداشت که اگر اتفاق نمی افتاد حاشیه های ۲-۲ هم شاید پیش نمی آمد.

بازی از شرایط عادی خارج شده بود

سعید عباسی با اشاره به شرایط بازی تراکتورسازی و نفت افزود: چند عامل باعث می شود بازیکن به بازی اش ادامه دهد که شرایط روحی خیلی مهم است اما وقتی داور در بازی مشکل ایجاد می کند و روحیه بازیکن را بهم می ریزد و نمی تواند بازی را کنترل کند بازیکن هم اعصابش بهم می ریزد.

داور بزرگ اشتباهاتش هم بزرگ است

عباسی گفت: ما در اجماعی به داوری اعتراض کردیم و اعتقاد داریم داوری در این بازی اشتباه تاثیرگذار داشته، داور هر چقدر بزرگتر و بین المللی تر باشد اشتباهاتش هم بیشتر به چشم می آید؛ باید به حق از دست رفته تراکتور در این ماجرا رسیدگی شود.

قرار بود ترکی داور باشد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه تا دو روز قبل از بازی قرار بود  ترکی داور این بازی باشد، گفت: شورای تامین برای برگزاری این بازی سه جلسه برگزار کرد که من در هر سه جلسه بودم و در این جلسه فرماندار استان که مسوول امنیت است به این قضیه که آقای فغانی داور هستند اعتراض کردند و حتی من به آقای تاج هم گفتم و شنیدم که به آقای کفاشیان هم منعکس شده است.

هواداران تراکتور از فغانی ناراحت بودند

وی ادامه داد: هواداران تراکتور از فغانی ناراحت بودند چون در بازی با سپاهان یک پنالتی برای حریف گرفت و هواداران ناراحت شدند و در بازی مقابل نفت تهران هم یک پنالتی برای ما نگرفت.

حرفی از تبانی نزدیم

عباسی افزود : ما حرفی از تبانی نزدیم و نمی زنیم چون نمی خواهیم از لحاظ شرعی و عرفی مشکلی پیش بیاید. به هرحال برای زدن این حرف باید مستنداتی داشته باشیم.

برای دفاع از اشتباه کمپین درست کردند

مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به مسئله شکایت از داور عنوان کرد: خسروی تا حالا کجا بوده و هیچ سر و صدایی از ایشان نبود اما حالا ایشان و بقیه کمپین حمایت از فغانی درست کرده اند آنها اعتراض کردند و در واقع در حمایت از اشتباه داوری کمپین درست کردند که این حرکتی غلط است.

لیگ را جمع کنند

وی در ادامه گفت: ما یک سال زحمت کشیدیم و هزینه های زیادی برای باشگاه شده و باید به حقوق پایمال شده باشگاه تراکتور هم رسیدگی شود.

 عباسی افزود: باید جواب این مردم داده شود چون آنها خیلی ناراحت هستند، اگر واقعا مرجعی برای تصمیم گیری نیست لیگ را جمع کنند.

یک نظر یرای این مطلب داده شده است

  1. به نظر من این یه سیاست کثیفی بود که برای تراکتور سازی تصمیم گرفته شد اگه تراکتور ببازه فقط صد هزار نفر باید سرکوب شود اما اگر تراکتور ببره ۴۰ میلیون که به خاطر برد تراکتور خوشحالی میکنند باید سرکوب شوند این سرکوب کردن فقط ۲ ساعت بعد بازی نیست کلا به سیستم سیاست اسیمیلاسیون صدمه میزنه .

درباره این مطلب نظر دهید