انتخاب زبان

آخرین اخبار

مدیر پناهگاه حیوانات پردیس: شهردار تبریز وعده هایش را فراموش کرد

201651683750310642a

اویان نیوز: مدیر پناهگاه حیوانات پردیس تبریز گفت: شهرداری تبریز به تعهدات و وعده هایی که برای حمایت از این پناهگاه داده است، عمل نمی کند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از نصر، ژیلا پور ایرانی با بیان این مطلب افزود: شهرداری تبریز از سال ۹۳ تا اکنون تنها ۵ ماه به پناهگاه حیوانات پردیس کمک کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تبریز چندین ماه است از امضای تفاهنامه با پناهگاه پردیس طفره می رود، گفت: این در حالی است که شهرداری تبریز قرارداد کشتار سگ های بی پناه را حتی یک روز هم به تاخیر نمی اندازد.

پور ایرانی به هزینه های زیاد نگهداری بیش از ۱۴۰۰ قلاده حیوان در پناهگاه پردیس اشاره کرد و گفت: مگر ما چقدر می توانیم از مردم کمک بخواهیم، در حالی که یکی از وظایف ذاتی شهرداری کمک به حل مشکل حیوانات بدون صاحب شهری است.

وی اضافه کرد: مراحل عقیم سازی، واکسیناسیون، انگل زدایی، خوراک، حقوق پرسنل پناهگاه و… ماهانه بالغ بر ۴۰ میلیون تومان می شود و این در حالی است که شهرداری تبریز برای هر قلاده سگ ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته که آن را هم چندین ماه است که به تعهداتش عمل نمی کند.

مدیر پناهگاه حیوانات پردیس گفت: ما با جمع آوری و نگهداری حیوانات از مناطق پر خطر شهری بار بزرگی از دوش شهرداری تبریز بر می داریم و کاری که انجام می دهیم خداپسندانه و خیر است، اما مسئولان شهرداری حمایتی از پناهگاه نمی کنند.

پور ایرانی گفت: ما از هیچ جایی پشتیبانی مالی نمی شویم و این مسئله ادامه فعالیت پناهگاه پردیس را با مشکل مواجه خواهد کرد. با این حال کاملا با ما رفتار طلبکارانه ای می شود.

وی ادامه داد: ما می خواهیم از حیوانات بدون صاحب حمایت کنیم و با رفتاری مطابق با استانداردهای جهانی برای شهرمان وجهه خوبی کسب کنیم، اما شهرداری تبریز چندین ماه است از حمایت ما طفره می رود.

پور ایرانی گفت: شهردار تبریز با حضور و بازدید از پناهگاه پردیس قول حمایت داد، اما متاسفانه پس از چندین ماه هیچ یک از وعده های ایشان محقق نشده است.

وی گفت: این رفتارها باعث می شود فکر می کنیم دارد از احساسات ما برای کم کردن بار مسئولیت شهرداری سوء استفاده می شود.

مدیر پناهگاه حیوانات پردیس در پایان گفت: مردم تبریز دیگر هیچگاه اجازه نخواهند داد که کشتار بی رحمانه و غیر انسانی حیوانات بی پناه از سر گرفته شود و امیدوارم شهرداری تبریز به وعده هایی که برای حمایت از پناهگاه پردیس داده است، عمل کند.

شهردار تبریز در حال بازدید از پناهگاه حیوانات پردیس

شهردار تبریز در حال بازدید از پناهگاه حیوانات پردیس

cyxbzr6xaai-xum

درباره این مطلب نظر دهید