مرگ راننده پژو 405 در محور زنجان به قزوین - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز - پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز مرگ راننده پژو 405 در محور زنجان به قزوین - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز

انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مرگ راننده پژو 405 در محور زنجان به قزوین

hevades

اویان نیوز: رئیس پلیس راه استان زنجان از وقوع یک تصادف در محور زنجان به قزوین خبر داد و گفت: در این تصادف راننده پژو ۴۰۵ جان خود را از دست داده است.

به گزارش اویان نیوز، علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به افزایش حجم تردد در محورهای استان زنجان اظهار داشت: این افزایش به تدریج بیشتر خواهد شد.

وی به وقوع یک تصادف منجر به فوت در محور زنجان به قزوین اشاره کرد و افزود: این تصادف ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز روی داده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان در تشریح چگونگی وقوع تصادف صبح امروز محور زنجان به قزوین گفت: خودروی پژو ۴۰۵ بعد از برخورد با تجهیزات اداره راه که در حال آسفالت بودند به پایه پل برخورد کرده است.

وی از فوت راننده خودروی پژو پارس که یک خانم بوده در صحنه تصادف خبر داد و تصریح کرد: وضعیت سرنشین این خودرو که در صندلی پشت خوابیده بود وخیم است و به بیمارستان منتقل شده است.

شیرمحمدی با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات تاکید کرد: خواب‌آلودگی و عدم تمرکز نقش مهمی در تصادفات این روزهای محورهای استان زنجان دارد.

این مسئول با تشریح چندین فقره تصادف منجر به فوت طی یک هفته گذشته ابراز داشت: دلیل وقوع اغلب این تصادف به ویژه واژگونی‌های منجر به فوت چند نوزاد خواب‌آلودگی رانندگان بوده است.

درباره این مطلب نظر دهید