انتخاب زبان

زنان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مسئول تیم ووشو زنان زنجان: پول نداشتیم، مسابقه نرفتیم

39876

اویان نیوز: نایب‌رئیس هیئت ووشو استان زنجان گفت: تیم بانوان زنجان به دلیل نداشتن حامی مالی از حضور در مسابقات لیگ کشوری جا ماندند.

به گزارش اویان نیوز، فاطمه غضنفریون در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا اظهار کرد:  امسال با توجه به تلاش‌هایی که از سوی هیئت و ورزشکاران برای حضور در لیگ صورت گرفت به دلیل نبود حامی مالی از شرکت در این مسابقات باز ماندیم و این در حالی‌است که لیگ می‌توانست کمک شایانی به موفقیت ورزشکاران در مسابقات قهرمان کشوری داشته باشد ولی محقق نشد.

وی افزود: مسابقات قهرمان کشوری در اسفند ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد که تا به امروز هیچ برنامه‌ای از فدراسیون از چگونگی میزبانی و تاریخ برگزاری مسابقات اعلام نشده است ولی امیدواریم نتایج خوبی در این مسابقات بدست بیاوریم.

نایب‌رئیس هیئت ووشو استان زنجان خاطرنشان کرد: در فضای ورزشی با محدودیت‌هایی که در حوزه تبادل اطلاعات با در حوزه آموزش و مربیگری آقایان و بانوان مواجه هستیم موجب شده تا این دو بخش فاصله زیادی از یکدیگر داشته باشند بطوریکه بخش آقایان فعالیت پررنگتری نسبت به بانوان دارند و متاسفانه هیئت هم بودجه خوبی برای استفاده از سایر مربیان مجرب کشوری و بین‌الملی نداریم که با این وضعیت نباید انتظار خوبی از بخش بانوان داشت.

غضنفریون یادآور شد: برای سال آینده هیئت برنامه‌های خوبی را در دو بخش ارتقایی مربیان و استعدادیابی از مراکز آموزشی انجام داده است که امیدواریم سال آینده فضای ورزش کشور با نبود پول به کسادی نگذرد چراکه امسال سال خوبی برای ورزش نبود زیرا همه هیئت‌های ورزشی از نداشتن پول دچار مشکلات زیادی شده ‌اند.

درباره این مطلب نظر دهید