انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مسمومیت ۴۹ دانش آموز در زنجان بوسیله گاز مونوکسیدکربن

اویان

اویان نیوز: ۴۹ دانش آموز پسر در اردوگاه امام خمینی زنجان دچار مسمومیت و به منظور مداوا و درمان به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایرنا، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: ساعت ۶:۱۰ صبح ۳۰دی۹۵ موضوع مسمومیت دانش آموزان پسر در اردوگاه امام خمینی  زنجان به این مرکز اعلام و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و هفت دستگاه آمبولانس نیز عزم محل حادثه شدند.

علیرضا زراعتچی با بیان اینکه این دانش آموزان که بین سنین ۱۲ تا ۱۸ سال هستند دارای علائم مسمومیت ازجمله سردرد، سرگیجه و تهوع، بودند افزود: ۱۷ نفر از این دانش آموزان به بیمارستان امام حسین و ۳۱ نفر مابقی نیز به بیمارستان ولیعصر زنجان منتقل شدند.

وی اظهار کرد: گفته می شود این دانش آموزان بر اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شده اند اما موضوع از سوی عوامل ذیربط در دست بررسی است تا علت اصلی مسمومیت مشخص شود.

مسئول اردوگاه دانش آموزی امام خمینی زنجان نیز گفت: هنوز اطلاع دقیقی از تعداد مسموم شدگان در دست نیست اما دانش آموزان حادثه دیده که اهل میانه هستند به منظور درمان به بیمارستان های زنجان انتقال یافته اند.

مجتبی حمزه لو افزود: وضعیت عمومی این دانش آموزان رو به بهبود است و به احتمال بسیار آنان دچار مسمومیت غذایی شده اند اما علت دقیق حادثه در دست بررسی است.

درباره این مطلب نظر دهید