انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مشکین شهر : انفجار کپسول گاز در اتوبوس چندین مصدوم برجا گذاشت

حادثه1

اویان نیوز: با انفجار کپسول گاز روشن داخل اتوبوس در محور مشکین شهر به اردبیل تعدادی از مسافرین بر اثر انفجار به جاده پرت شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر اردبیل، در این حادثه که عصر روز چهارشنبه اتفاق افتاد، بر اثر انفجار کپسول گاز در یک خودروی مسافربری تعداد ۱۳ نفر مصدوم شده و راهی بیمارستان شدند که از این تعداد هشت نفر سرپایی مداوا شدن و پنج نفر نیز عازم بیمارستان شدند.

در این آتش‌سوزی عجیب که در داخل یک اتوبوس مسافربری در محور مشکین‌شهر – اردبیل رخ داد یک عدد کپسول گاز که برای گرم کردن داخل اتوبوس در عقب خودرو روشن بود به یکباره و با ترمز راننده لیز خورده و به شدت منفجر شد که بر اثر این انفجار تعدادی از مسافران از شیشه به بیرون از خودرو پرت شدند.

براساس اعلام مدیریت شبکه درمان شهرستان مشکین‌شهر این مصدومان هم اکنون در بیمارستان ولیعصر مورد مداوا قرار گرفته و وضعیت جسمی آنها مناسب گزارش شده است.

به دنبال این حادثه مأموران هلال احمر و اورژانس که در ۱۰۰ متری منطقه حادثه دیده حضور داشتند به سرعت مصدومان را به مراکز بیمارستانی منتقل کرده و از آتش گرفتن کلی خودرو جلوگیری شد.

درباره این مطلب نظر دهید