انتخاب زبان

آخرین اخبار

مشگین شهر: مراجعه ماموران امنیتی به منزل منصور و سیامک سیفی

mensur seyfi

اختصاصی اویان نیوز: ظهر امروز ماموران امنیتی به منازل منصور و سیامک سیفی ۲ فعال آذربایجانی ساکن خیاو (مشگین شهر) مراجعه نمودند.

به گزارش خبرنگار اویان نیوز، چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲ ماموران امنیتی با مراجعه به منزل شخصی منصور سیفی  و منزل پدری سیامک سیفی ۲ فعال ملی – مدنی آذربایجانی سعی در بازداشت ایشان می نمایند؛ به دلیل عدم حضور این ۲ فعال آذربایجانی در منزل موفق به بازداشت ایشان نشده اند؛ در ادامه ماموران امنیتی برای بازداشت فعالین یاد شده به منزل روستائی ایشان نیزمراجعه می کنند.

ماموران امنیتی عنوان نموده اند که این ۲ فعال مدنی می بایستی خود را به اداره اطلاعات نیروی انتظامی مشگین شهر معرفی نمایند.

منصور سیفی به همراه ایلقار موذن زاده و فردین نوبخت در روز ۱۰ خرداد ۸۸ در خیاو (مشگین شهر) بازداشت و پس از تحمل ۳۸ روز بازداشت موقت روز ۱۷ تیر ۸۸  به قید وثیقه سی میلیون تومانی از زندان اردبیل آزاد شده بود. وی پس از آن در دادگاه انقلاب مشگین شهر به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به ۹ ماه حبس تغزیری محکوم گردید.

منصور سیفی فعال ملی – مدنی آذربایجانی روز ۱۳ فروردین ۸۹ نیز در تجمع اعتراضی به خشک شدن دریاچه اورمیه در محل پل میانگذر شهید کلانتری بازداشت شده بود.

همچنین سیامک سیفی فعال مدنی آذربایجانی روز ۸ اسفند ۹۱ در جریان بازی تراکتور-الجزیره بازداشت شده بود.

 

 استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

سوابق خبر در اویان نیوز :

سیامک سیفی به اداره اطلاعات تبریز منتقل شد

درباره این مطلب نظر دهید