نقص فنی هوو عامل سانحه دلخراش در محور جلفا – مرند - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز - پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز نقص فنی هوو عامل سانحه دلخراش در محور جلفا – مرند - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز

انتخاب زبان

آخرین اخبار

نقص فنی هوو عامل سانحه دلخراش در محور جلفا – مرند

33730

اویان نیوز: یک دستگاه کامیون چینی حامل سوخت در مسیر تبریز به سمت جلفا در دو کیلومتری پلیس راه هادیشهر به علت نقص فنی در سیستم ترمز با چندین دستگاه سواری دیگر برخورد کرده و واژگون شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان  ایران (ایسنا)، در این حادثه که ساعت ۱۲:۵۰ بعدازظهر روز پنجشنبه، ۱۱مهر۹۲ به وقوع پیوست نیروهای امداد و نجات هادیشهر و جلفا و منطقه آزاد ارس به محل اعزام شدند.

بر اساس این گزارش، محرمی فرمانده پلیس راه جلفا در رابطه با این حادثه گفت: راننده تریلی حامل سوخت که از تبریز به جلفا در حال حرکت بود، در پلیس راه جلفا به ایست مامورین توجه نکرده و با سرعت به راه خود ادمه داد و با اشاره به پلیس راه اعلام کرد که اشکال فنی دارد و قادر به کنترل خودرو نیست.

وی در ادامه افزود: چند لحظه بعد بر اثر سرعت بیش از حد و عدم کنترل خودرو توسط راننده تریلر حامل سوخت بعد از دو کیلومتر فاصله گرفتن از پلیس راه هادیشهر با برخورد به چهار سواری که در کنار جاده ایستاده بودند واژگون و دچار حریق شد.

 محرمی با بیان اینکه دو نفر سرنشین پراید و یک نفر سرنشین مگان جان باختگان این سانحه می باشند گفت : بعد از خاموش کردن حریق توسط مامورین آتشنشانی، ماموران متوجه یک سواری پراید در زیر تریلی شدند که هردو سرنشین آن دچار سوختگی کامل شده بودند.

 وی گفت: بر اثر این سانحه دلخراش متاسفانه سه نفر از هموطنان کشته و هشت نفر مجروح شدند.

گفتنی است به علت وخیم بودن حال سه نفر از مجروحین این تصادف مداوای اولیه در بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر انجام شده و برای درمان به بیمارستان های تبریز اعزام شدند.

مسوول آتش نشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس نیز در این باره گفت: طی تماس پلیس راه محور هادیشهر مرند مبنی بر واژگونی یک دستگاه تریلی در اثر تصادف با چهار دستگاه خودروی سواری بلافاصله نیروهای آماده عملیات امداد و نجات منطقه ارس با دو دستگاه آمبولانس و دو دستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

محبوب ابراهیمی افزود: با توجه به گستردگی حریق حادثه عملیات اطفا کامل و امداد و نجات این حادثه بیش از ۶ ساعت به طول انجامید.

وی گفت : این حادثه به علت برخورد یک دستگاه تانکر حامل گازوئیل با دو دستگاه پراید، مگان و پژو به وقوع پیوسته و سبب وقوع حریق در محل شد.

سابقه خبر در اویان نیوز:

جلفا : ۱۱ کشته و زخمی در اثر واژگونی و آتش سوزی تانکر حامل سوخت گازوئیل

33730 33731 33732

درباره این مطلب نظر دهید