انتخاب زبان

آخرین اخبار

نماينده مردم ملكان : تنها 10 الي 20 درصد اعتبارات ملي شهرستان ملكان محقق شده است

malekan

اویان نیوز: نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی سال های گذشته تنها ۱۰ الی ۲۰ درصد بودجه و اعتبارات ملی شهرستان ملکان محقق شده است گفت: اگر قرار باشد از طریق بودجه های دولتی، کار عمرانی انجام دهیم؛ باید سالها منتظر بمانیم.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، شهروز افخمی در حاشیه افتتاح ۶۰ واحد مسکونی خیرین مسکن ساز در شهرستان ملکان با ۱۹ میلیارد ریال هزینه بر مشارکت همه مسئولان، اقشار مختلف مردم و خیرین در احداث توسعه و عمران شهری  و امور خیرخواهانه تاکید کرد.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ملکان نیز در این مراسم با بیان اینکه برای احداث مجتمع مسکونی ۶۰ واحدی قائم(عج) ۱۹ میلیارد ریال هزینه شده است افزود: ۱۲ میلیارد ریال این مبلغ از طریق تسهیلات بانکی با کارمزد ۴ درصدی، ۵۵میلیارد ریال توسط اعضا و بقیه توسط وزارت مسکن و خیرین تامین شده است.

بهرام فدای حسینی با بیان اینکه ۸۰ درصد از افراد خانه دار شده را زوج های جوان تشکیل می دهند افزود همچنین ۱۶ زوج نیز زندگی مشترک خود را از امروز در این مجتمع آغاز کردند.

وی هزینه تمام شده برای احداث این مجتمع را در مقایسه با هزینه های روز پایین دانست و گفت برای احداث هر مترمربع این مجتمع با احتساب هزینه های مصالح ساختمانی، کارمزد کارگر و بنا و زیرساخت ها و غیره جمعاً دومیلیون و هشتصد هزار ریال هزینه شده است.

درباره این مطلب نظر دهید