انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

نماینده اردبیل در مجلس: اشتغال ایجاد شده در اردبیل مطلوب نیست

اویان

 اویان نیوز:  نماینده اردبیل در مجلس با اشاره به شناسایی ۷۰ هزار بیکار در استان، اشتغال ایجاد شده در استان اردبیل را نامطلوب دانست.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، صدیف بدری در حاشیه بازدید از نمایشگاه امتداد تدبیر در اردبیل در جمع خبرنگاران تصریح کرد: نزدیک به ۷۰ هزار بیکار در استان شناسایی شده که متأسفانه اقداماتی که بتواند اشتغال مطلوب فراهم ساخته و افراد بیکار را به شغل مناسب برساند مشاهده نمی‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا آمار ایجاد اشتغال برای ۲۱ هزار نفر به واقع محقق شده است یانه اضافه کرد: اگر برای ۲۱ هزار نفر در اردبیل شغل ایجاد شده عملاً این میزان اشتغال مشاهده نمی‌شود.

بدری متذکر شد: این اشتغال عملیاتی نشده و شاید بر اساس تعداد تسهیلات و وام‌هایی که پرداخت می‌شود و یا بر اساس تعداد نیروهای فعال در ساخت‌وسازها عنوان می‌شود اما در عمل اگر محقق شده بود تأثیر آن را در خانواده‌ها مشاهده می‌کردیم.

وی متذکر شد: امروز در اغلب خانواده‌های اردبیلی حداقل یک نفر فرد بیکار مشاهده می‌شود و با توجه به اینکه اشتغال یک دغدغه جدی است انتظار می‌رود بخش دولتی بیشتر به این مقوله توجه داشته باشد.

درباره این مطلب نظر دهید