انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

نماینده زنجان: عملکرد غلط مدیران استانی از دلایل افزایش مالیات برای زنجان است

اویان

 اویان نیوز: نماینده زنجان در مجلس با اشاره به عملکرد غلط مدیران استانی گفت: بانیان افزایش ۲۰ درصدی مالیات برای استان زنجان سوء نیت داشتند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، نماینده مردم زنجان و طارم در اشتباه بودن برآوردها، داشتن سوءنیت و عملکرد غلط مدیران استانی را از دلایل به وجود آمدن روند کنونی افزایش مالیات برای استان زنجان عنوان کرد و گفت: اگرمدیران اقتصادی وعده‌ تحقق افزایش ۲۰ درصدی مالیات را داده‌اند، باید فکری به حال آن‌ها کرد.

فریدون احمدی با تاکید بر اشتباه در تدوین لایحه بودجه در بخش افزایش سهم استان زنجان در مالیات اظهار کرد: نمایندگان مجلس نسبت به این موضوع اعتراض خود را اعلام کردند و این اعتراض به گوش مسؤولان از جمله وزار رسیده و ما محکم پای این موضوع خواهیم ایستاد، چرا که کسب و کار فعلی استان زنجان اجازه اخذ این درصد از مالیات را نمی‌دهد و از روش‌های مختلف برای اصلاح آن استفاده می‌کنیم.

وی ایجاد نارضایتی در بین مردم را از دیگر دلایل اتخاذ شیوه کنونی در افزایش مالیات استان زنجان عنوان و اضافه کرد: می‌شود به این اقدام از این زاویه هم نگاه کرد که عده‌ای می‌خواهند مردم را از نظام ناراضی کنند، والا کجای کسب و کار در استان زنجان اجازه افزایش ۲۰ درصدی مالیات را می‌دهد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آن‌هایی که افزایش ۲۰ درصد مالیات را برای استان زنجان تنظیم کردند به دنبال خدمت نیستند، چرا که کسبه در پرداخت مالیات سال جاری هم مانده‌اند.

 احمدی افزایش ۲۰ درصدی مالیات را دارای ظرفیت ناراضی تراشی دانست و ادامه داد: با توجه به عدم ایجاد تغییر در وضعیت کسب کار، کسبه را تحت فشار قرار خواهد داد، کما اینکه در حال حاضر هم فضای روانی ایجاد شده است، بنابراین می‌توان وجود سوء نیت را هم در این اقدام متصور بود.

وی با تاکید بر لزوم کاهش سهم پیش‌بینی شده مالیات برای استان زنجان تصریح کرد: با استدلال‌های موجود در این حیطه باید این سهم کاهش پیدا کند، کما اینکه مردم به من به عنوان نماینده مجلس می‌گویند که برای ما امکان پرداخت این مبلغ از مالیات وجود ندارد برای اینکه چشم‌انداز اقتصادی مورد نظر وجود ندارد، ضمن اینکه با توجه به تجربه تحقق این مبلغ ممکن نیست و اگر تحقق پیدا نکند برنامه غیرواقعی شده و انحراف از برنامه به وجود می‌آید که نتیجه آن بر زمین ماندن برنامه‌های اولویت‌دار کشور است.

احمدی اشتباه بودن برآوردها، داشتن سوءنیت و عملکرد غلط مدیران استانی را از دلایل به وجود آمدن روند کنونی افزایش مالیات برای استان زنجان عنوان کرد و گفت: اگرمدیر کل امور مالیاتی استان زنجان یا دیگر مدیران اقتصادی چنین وعده‌ای را داده‌اند باید فکری به حال آن‌ها کرد.

درباره این مطلب نظر دهید