انتخاب زبان

آذربایجان غربی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

نماینده سلماس در مجلس: تعمد در استیضاح وزیر راه و شهرسازی توهین به مردم و مجلس است

اویان

اویان نیوز: نماینده سلماس در مجلس گفت؛ بی شک اگر تعمدی در مسئله استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی باشد، نوعی توهین به مردم و مجلس تلقی می‌شود.

 به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، شهروز برزگر با اشاره به دلایل تاخیر در استیضاح وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به بررسی بودجه ۹۶ و برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی، مسئله استیضاح عباس آخوندی تاکنون به تاخیر افتاده است.

 نماینده سلماس در مجلس با تاکید بر اینکه مسئله تاخیر در استیضاح وزیر راه و شهرسازی تعمدی نیست گفت: بی شک اگر تعمدی در این مسئله باشد، نوعی توهین به مردم و مجلس تلقی می‌شود.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون طرح‌ها و لوایح مختلف در مجلس شورای اسلامی بررسی شده و حتی یک طرح دو فوریتی نیز که نیاز اساسی کشور است باید در خانه ملت بررسی شود، برای همین مسئله استیضاح به تاخیر افتاده است.

برزگر افزود: از سوی دیگر نمایندگان در مجلس، مشغول شرکت در مراسمات افتتاح پروژه‌های دهه فجر یا سرشکی به حوزه‌های انتخابی خویش و پروژه‌های نیمه تمام بوده و علاوه بر آن، برخی نمایندگان که موافق استیضاح عباس آخوندی بودند، امضای خود را پس گرفتند.

نماینده سلماس در مجلس با اشاره به اینکه مخالف استیضاح وزیر راه و شهرسازی است بیان کرد: بی شک حوادثی مانند حادثه قطار در سمنان و یا آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو تهران حوادثی غیرمترقه محسوب شده و به جای استیضاح یک فرد، باید حوادث را مدیریت کرده و اجازه ندهند که چنین اتفاقات ناگواری دوباره تکرار شود.

برزگر اظهار داشت: بنابراین باید ساختارها درست شده و علل برخی حوادث ریشه‌یابی شود چون با تغییر و استیضاح یک فرد، مثل آن است که به یک خطا سرپوش گذاشته شود.

نماینده سلماس در مجلس با اشاره به زمان استیضاح وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: بی‌تردید احتمال اینکه عباس آخوندی تا پایان سال توسط نمایندگان مجلس استیضاح شود بسیار ضعیف است و به احتمال بسیار سال ۹۶ استیضاح شود.

درباره این مطلب نظر دهید