انتخاب زبان

قزوین

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

نماینده مردم قزوین در مجلس: ریالی از اعتبارات عمرانی بودجه ۹۵ تخصیص نیافته است

untitled-111

اویان نیوز: نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس ایران گفت: از بودجه سال ۹۵فقط اعتبارات هزینه‌های جاری پرداخت شده و ریالی از اعتبارات عمرانی تخصیص نیافته که سبب کندی در اجرای روند پروژه‌های عمرانی شده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، سیده‌ حمیده زر‌آبادی در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: لایحه بودجه سال ۹۶ احتمالاً تا اوایل آذر ماه سال جاری به مجلس ارائه می‌شود.

وی افزود: از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی درخواست می‌شود ردیف‌های بودجه دستگاه‌های مربوطه خود را مطالعه کرده و اگر در جایی نیاز به تغییرات داشته باشد ارسال کنند تا پیگیری شده و در سال آینده استان قزوین بودجه بهتری داشته باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس ایران ادامه داد: پایه بودجه استان قزوین از آغاز ضعیف بوده که با تغییرات در ردیف بودجه، می‌توان به بهبود وضعیت بودجه این استان کمک کرد.

زرآبادی اضافه کرد: از بودجه سال ۹۵، فقط اعتبارات هزینه‌های جاری پرداخت شده و ریالی از اعتبارات عمرانی اختصاص نیافته که سبب کندی در اجرای روند پروژه‌ها عمرانی شده است.

زرآبادی بر رفع مشکلات واحدهای صنعتی همانند آب، برق، گاز از سوی مسؤولان شهرستان آبیک تأکید کرد و گفت: از صفر تا صد مشکلات واحدهای صنعتی باید در این شهرستان رفع شده و به مسؤولان استانی ارجاع داده نشود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک هم در این جلسه گفت: از ۳۳۰ واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان آبیک ۲۹۷ واحد در سایت بهین‌یاب برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد فقط ۳۵ واحد موفق به اخذ تسهیلات بانکی شده‌اند.

درباره این مطلب نظر دهید