انتخاب زبان

همدان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

همدان: خودسوزی يك كارگر مقابل اداره تأمين اجتماعی شهرستان بهار

636067696390348599

اویان نیوز: ایجاد مشکل توسط پیمانکار در پرداخت بیمه بیکاری صبح امروز موجب خودسوزی یک کارگر مقابل تأمین اجتماعی شهرستان بهار شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، صبح امروز خبری مبنی بر خودسوزی یک مرد ۵۰ ساله در شهرستان بهار در مقابل اداره تأمین اجتماعی این شهرستان در فضای مجازی منتشر شد.

این فرد که کارگر پیمانکار اداره آب شهرستان بهار است صبح امروز به دلیل آنچه اخراج و مشکلات بیمه‌ای مطرح شده در مقابل اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهار دست به خودسوزی زد.

این فرد به منظور دریافت بیمه بیکاری اقدام کرده بود و نامه کارفرما نیز به اداره کار ارسال شده بود؛ مساعدت لازم در این خصوص در اداره کار انجام و به منظور ادامه مراحل به سازمان تأمین اجتماعی شهرستان مراجعه کرده بود.

بنا بر نوشته‌ی فارس به نقل از یک منبع آگاه،  کارفرمایی که قبلاً اعلام کرده بود مشکلی در خصوص پرداخت بیمه بیکاری نیست با ارسال نامه‌ای به تأمین اجتماعی و اعلام اختیاری بودن و نه اجباری بودن دلیل بیکاری این فرد در روند کار در تأمین اجتماعی مشکل ایجاد کرده بود و این فرد نیز به دلیل مشکل پیش آمده و با عصبانیت در مقابل اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهار اقدام به خودسوزی کرد.

وی با بیان اینکه بلافاصله اورژانس در صحنه حاضر شد، تصریح کرد: وضعیت فعلی این فرد خوب است و سوختگی سطحی در سر،‌ گردن و دست دارد.

درباره این مطلب نظر دهید