انتخاب زبان

محیط زیست

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

همدان: سکونت ریزگرد‌ها تا شهریورماه

4552519

مدیر کل هواشناسی استان همدان گفت: از امروز ورود ریزگردها را به استان خواهیم داشت که این ریز‌گرد‌ها تا شهریور ماه در استان ساکن خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان عبدالرضا زندی روز چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در کارگروه اقتصادی استان همدان اظهار داشت: با توجه به کمی بارندگی طی امسال، روند خشکی هوا را همچنان در استان داریم.

وی با اشاره به وضعیت کم بارندگی در بیشتر استان‌های کشور از جمله همدان عنوان کرد: در سال جاری استان همدان از لحاظ کاهش بارندگی جزو چند استان کم‌بارش کشور است.

مدیرکل هواشناسی استان همدان ادامه داد: امسال افزایش دمای بی‌سابقه‌ای را در چند سال گذشته شاهد بودیم که از خرداد ماه سال جاری افزایش دما روند صعودی بسیار بالایی را داشته که در ماه‌های آینده بیشتر خواهد شد.

وی یادآور شد: در وضعیت کنونی که افزایش دما همچنان ادامه دارد ۱۰ استان کشور در وضعیت هوای نرمال، ۱۵ استان نیز پایین‌تر از حد نرمال و بقیه بالای این میزان تعیین شده هستند.

زندی در پایان سخنانش از ورود ریزگرد‌ها خبر داد و گفت: شدت افزایش دما از امروز در استان همدان شکسته خواهد شد اما با کاهش دما، ورود ریزگردها را به استان خواهیم داشت که این ریز‌گرد‌ها تا شهریور ماه در استان ما ساکن خواهند بود.

درباره این مطلب نظر دهید