انتخاب زبان

صفحه سوم

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

همدان: كودك اسدآبادي در منبع آب غرق شد

550201

اویان نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: محمدمهدی کودک ۵ ساله هنگام بازی در یکی از روستاهای شهرستان اسدآباد به داخل منبع آب سقوط کرد و غرق شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، محسن اقبالیان اظهار داشت: محمدمهدی به همراه دوست و همبازی خود معین هر دو ۵ ساله طبق معمول در حوالی روستا مشغول بازی بودند که سرکشی از منبع آب شرب روستا هر دوی آنها را به طرف خود کشید و ناگاه سقوط آنان در منبع آب روستا سبب مرگ محمدمهدی شد.

اقبالیان افزود: پس از اطلاع پلیس از موضوع حادثه، بلافاصله عوامل انتظامی پاسگاه آجین اسدآباد به روستای محل حادثه عزیمت کردند و مشخص شد هر دو کودک حین بازی و بر اثر حس کنجکاوی به دریچه منبع آب شرب روستا که به صورت مسقف و سرپوشیده است نزدیک شده و در کمترین زمان ممکن به درون منبع آب سقوط کرده و تقاضای کمک می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از وقوع این حادثه اهالی محل به قصد کمک به طرف کودکان غرق شده رفته و با تلاش، اقدام به خارج کردن آنان از داخل منبع آب شرب کرده و بلافاصله به طرف مراکز امدای منتقل می‌کنند که متأسفانه محمدمهدی حین انتقال در مسیر بیمارستان فوت می‌کند و نفر دوم از این حادثه نجات می‌یابد.

درباره این مطلب نظر دهید