انتخاب زبان

صفحه سوم

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

همدان: نجات یک کوهنورد از صخره‌های صعب العبور الوند

8056120-b

اویان نیوز: شش نفراز تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر، یک کوهنورد را که از صخره‌های صعب العبور کوه الوند سقوط کرده بود را نجات دادند.

به  گزارش اویان نیوز به نقل از ایلنا، مسئول روابط عمومی هلال احمر استان همدان گفت: نیروهای امداد کوهستان جمعیت هلال احمر استان همدان یک کوهنورد را که به علت سقوط از صخره مصدوم شده بود را بعد از سه ساعت حمل، به منطقه‌ای در انتهای تاریک دره که بالگرد بتواند در آنجا فرود آید رساندند.

شعبانی یادآور شدهفته گذشته نیز تیم امدادکوهستان هلال احمر استان یک کوهنوردی را که به اتفاق همسرش از شهرستان دورود خرم آباد به همدان آمده و به الوند صعود کرده بودند را نیز نجات دادند.

مسئول روابط عمومی هلال احمر همدان علت این حادثه را سقوط از ارتفاع و شکستگی زانو اعلام کرد وگفت حادثه بدین گونه بود که وقتی یکی از این دوکوهنورد دچار حادثه می‌شود همسرش با هر زحمتی که شده درحدود ساعت ۲۲ خود را به محل استقرار امدادکوهستان هلال احمر می‌رساند و واقعه را شرح می‌دهد تیم امداد کوهستان سریعا خود را به محل حادثه رسانده و مصدوم را بعد ازبسکت و فیکس کردن وانتقال و با آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند.

درباره این مطلب نظر دهید