انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

واژگونی اتوبوس در محور اردبیل - آستارا

tesaduf

اویان نیوز: اتوبوسی در محور اردبیل – آستارا واژگون شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، به دنبال لغزندگی محور اردبیل – آستارا و گردنه حیران یک دستگاه اتوبوس از مسیر خود واژگون شد که بر اثر این حادثه تعدادی از سرنشینان خودرو مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.

در این حادثه رانندگی که عصر دیروز در این محور پرتردد رخ داد، اتوبوسی که پر از مسافر بود و از اردبیل به سمت مشهد در حال حرکت بود به دلیل لغزندگی جاده، برودت هوا و همچنین کولاک شدید به یکباره از مسیر خارج شده و دچار واژگونی شد که به دنبال این حادثه مصدومان با کمک نیروهای امدادگر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

معراج ظهیری رئیس پلیس‌راه استان اردبیل علت این حادثه را رعایت نکردن فاصله طولی و سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: راننده بدون رعایت جوانب احتیاط و ایمنی اقدام به رانندگی کرده و تجهیزات زمستانی را نیز با خود به همراه نداشت.

ظهیری افزود: حادثه‌دیدگان این تصادف که مصدومیت جزئی داشتند با کمک امدادگران اورژانس و هلال‌احمر به مراکز درمانی شهرهای همجوار انتقال یافتند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی را به همراه نداشت.

وی از تمام رانندگان خواست تا در صورت تردد و انجام سفر در محورهای کوهستانی و صعب‌العبور استان به ویژه گردنه صائین، حیران و اسالم زنجیرچرخ،‌ تجهیزات ایمنی و زمستانی را با خود به همراه داشته باشند.

به گزارش ایسنا، علاوه بر این حادثه در ۲۴ ساعت گذشته و به دنبال بارش سنگین برف و لغزندگی جاده چندین تصادف خسارتی نیز در محورهای اردبیل به سمت نیر، ‌اردبیل به سمت کوثر و خلخال و اردبیل به سمت مشکین‌شهر رخ داده که این حوادث تلفات جانی به همراه نداشت اما مصدومیت‌ها و خسارات ناشی از آن قابل توجه است.

درباره این مطلب نظر دهید