واکنش ایوان زایتسف به رفتار ناپسند ایرانیان - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز - پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز واکنش ایوان زایتسف به رفتار ناپسند ایرانیان - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز

انتخاب زبان

آخرین اخبار

واکنش ایوان زایتسف به رفتار ناپسند ایرانیان

ivan zaytsev

اویان نیوز: رفتار ایرانی‌ها با “ایوان زایتسف” واکنش بازیکن تیم ملی والیبال ایتالیا را در پی داشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، صفحه شخصی زایتسف در فیسبوک آماج حملات کاربران ایرانی قرار گرفت و در عرض چند ساعت، ۱۹۰۰ نظر، که بیشترشان حاوی دشنام و ناسزاهای رکیک بود، در فن پیج وی جای گرفت. زایتسف پس از اطلاع از محتوای نظرات ایرانیان نوشت:” متاسفم که بزرگترین تفریح ایرانیان، توهین به دیگران است!

وقتی فریادهای دشنام و ناسزای هزاران تماشاگر فوتبال و والیبال در استادیوم‌های ایران، گوش فلک را کر می‌کرد و منتقدان می گفتند که باید برای آن کاری کرد، چنین روزی را در ذهن مجسم می‌کردند. وقتی کسی حاضر باشد که در ورزشگاه و در حضور دوربین‌های تلویزیونی و میکروفون‌های رادیویی به راحتی آب خوردن دشنام دهد و نگران نباشد که صدایش را چه کسی می‌شنود، نتیجه این می‌شود که با کوچکترین ناراحتی از یک بازیکن خارجی، از او با ناسزاهای رکیک پذیرایی کند.

اتفاقی که برای زایتسف افتاد، تنها یک نمونه و هشدار است؛ هشداری برای همه کسانی که مدعی‌اند، ایرانیان بهترین تماشاگران دنیا هستند و ورزش در ایران با روح جوانمردی و اخلاق اجین است!

درباره این مطلب نظر دهید