انتخاب زبان

آخرین اخبار

وزش تند باد در پیرانشهر یک قربانی گرفت

hevades2

اویان نیوز: ریزش دیوار یک خانه کاهگلی براثر وزش تند باد در روستای سیلوه شهرستان پیرانشهر منجربه مرگ یک نفر شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، براثر ریزش دیوار یک خانه کاهگلی در روستای سیلوه شهرستان پیرانشهر براثر وزش تند باد به وقوع پیوسته است .

 این حادثه مونجر به مرگ یک زن شد و همسر وی نیز براثر مصدومیت شدید به بیمارستان اورمیه اعزام شده است.
همچنین به علت وزش باد شدید در اورمیه ، مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول شهرستان و حومه در نوبت بعد از ظهر امروز سه‌شنبه۱۱آبان۹۵ تعطیل اعلام شد.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی طی امروز و فردا شاهد وزش باد شدید و در برخی نواحی شاهد تند باد شدید در استان آذربایجان غربی خواهیم بود و لازم است مردم نکات ایمنی را رعایت کنند.

بر این اساس مدیریت شهری اورمیه نیز نسبت به جمع‌آوری بنرهایی که احتمال سقوط آن‌ها وجود دارد اقدام کرده و ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان غربی نیز آماده مدیریت بحران‌های احتمالی است.

اداره هواشناسی استان نیز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده که فردا نیز شاهد وزش باد شدید در استان خواهیم بود و باید ادارات، سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

براساس این اطلاعیه اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی، از اواخر وقت پنج‌شنبه شاهد بهبود وضعیت موجود خواهیم بود و باد شدید جای خود را به بارش باران و در برخی مواقع به بارش برف خواهد داد.

از صبح دیروز وزش باد شدید را در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی شاهد هستیم که وزش باد در مرکز استان بیش از سایر شهرها است، به طوری‌که تندباد در پیرانشهر یک نفر قربانی گرفته است.

درباره این مطلب نظر دهید