انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

پرواز مستقیم تبریز- وان (ترکیه) برقرار شد

اویان نیوز:معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی ˈبوراجتˈ ترکیه گفت: این شرکت هواپیمایی با همکاری آژانس ها و شرکت های خدمات هوایی ایران و ترکیه، سه پرواز مستقیم در هفته بین شهرهای تبریز – وان برقرار می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈنیلگون ازلوپینارˈ (Nilgun Ozlupinar) روز شنبه در نشست مشترک این شرکت با مسوولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت های خدمات مسافرتی آذربایجان شرقی و غربی اظهار کرد: برقراری این خط هوایی فصلی جدید در روابط اقتصادی بین شهرهای یاد شده و دو کشور ایران و ترکیه ایجاد می کند.
وی اضافه کرد: این شرکت به دنبال ایجاد خطوط هوایی بین دیگر شهرهای کوچک داخلی و خارجی با قیمت های مناسب است
ازلوپینار با اشاره به ویژگی های هواپیماهای به خدمت گرفته شده در این شرکت، افزود: امکان فرود در باندهای خاکی به ویژه در جزایر از ویژگی های هواپیماهای این شرکت به شمار می آید.
وی تاکید کرد: لزوم ارتباط بیشتر صنعتی و اقتصادی بین دو شهر تبریز و وان از مدت ها پیش احساس می شد که با برقراری این ارتباط از این پس شاهد شتاب بیشتر حوزه های اقتصادی و صنعتی در این مناطق خواهیم بود.
اوزلوپینار گفت: در مدت دو سال گذشته ۲۳ خط پرواز در خاک ترکیه و سه خط پرواز در نزدیکی ترکیه توسط این شرکت هواپیمایی برقرار شده است.

ایرنا

درباره این مطلب نظر دهید