انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

پیروزی تراکتور در روز بدون تماشاگر

1845835

اویان نیوز: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پیروزی برابر سایپا موقتا به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر سه شنبه در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام  تبریز میزبان سایپا بود که در پایان این تیم را با حساب ۲ بر صفر شکست داد. حمزه یونس (۲۶) و بختیار رحمانی (۵۳) زننده گل‌های تیم تراکتورسازی بودند.

تراکتورسازی در حالی این پیروزی را کسب کرد که از حضور تماشاگران خود محروم بود. این تیم با بردی که بدست آورد ۱۳ امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد.

حواشی بازی: اعتراض بازیکن سرباز تراکتورسازی در رختکن

سعید آقایی بازیکن سرباز تراکتورسازی که مدت سربازی اش به تازگی تمام شده و بنا به تصمیم مسئولان دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد قرار است تا پایان فصل تیم تراکتورسازی را همراهی کند امروز و بعد از پایان بازی در رختکن تیمش با صدایی بلند و با دادن الفاظ رکیک به مشخص نشدن وضعیت قراردادش اعتراض کرد و در رختکن داد و بیداد شدیدی راه انداخت تا صدای اعتراض وی به حدی برسد که نظر خبرنگاران به رختکن جلب شود و همه خبرنگاران این موضوع را سوژه اخبار خود کنند.

سعید آقایی نسبت به عدم تمدید قراردادش معترض بود و به در رختکن نیز لگد محکمی وارد کرد. وی هنگام عبور از میکسون ورزشگاه الفاظ رکیکی نیز سر داد.

این بازیکن تراکتورسازی در هنگام سوار شدن به اتوبوس نیز بسیار معترض بود و ساک ورزشی خود را در اتوبوس گذاشت و دوباره پیاده شد و به رختکن تیم رفت و این بار سرپرست تراکتورسازی وی را تا اتوبوس باشگاه همراهی کرد.

ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در این خصوص گفت: درگیری خاصی در رختکن پیش نیامد فقط سعید آقایی به قراردادش معترض بود که اصلا ربطی به او ندارد چراکه مسئولان دو تیم تراکتورسازی و گسترش تصمیم گرفته اند وی تا پایان فصل در تراکتورسازی بماند.

درباره این مطلب نظر دهید