انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

چهارمین برد متوالی والیبال اورمیه در رقابت های لیگ برتر

tm.aspx

اویان نیوز: تیم والیبال شهرداری اورمیه در چهارمین دیدار خود در سری مسابقات لیگ برتر کشور توانست تیم گوهرکویر زاهدان را با نتیجه سه بر صفر شکست داده و صدرنشینی خود را حفظ کند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از اروم نیوز، عصر امروز رقابت های لیگ برتر والیبال کشور از هفته چهارم با انجام پنج دیدار پیگیری شد و  در زاهدان تیم صدر جدولی شهرداری اورمیه میهمان تیم گوهر کویر زاهدان بود .

در ابتدا این دیدار جهانگیر سید عباسی که حریف را خود را ضعیف تر بقیه رقبا میدانست با ترکیب اولیه : حامد رضایی ، مهدی بازارگرد ، وحید سیدعباسی ، امیر برزگر ، حامد تاروردی ، ایرج میکائیل زاده تیم شهرداری اورمیه را روانه میدان کرد.

در ست اول این رقابت تیم زاهدان یک اتفاق نادر رقم زد و ۱۱ بر صفر از شهرداری اورمیه پیش افتاد که در این لحظه سید عباسی دست به تعوبض زد و نفرات اصلی و ملی پوش خود را وارد زمین کرد و باز هم اتفاق جالب دیگری اتفاق افتاد که شهرداری اورمیه با وجود ۱۲ امتیاز عقب افتادن از حریف، ست اول را ۲۵ بر ۲۳ به نفع خود به پایان رساند.

در ست دوم تیم والیبال شهرداری اورمیه با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان تر ها پای به میدان گذاشت که هر دو تیم پا به پای هم در امتیازات پیش رفتند اما این تیم والیبال شهرداری اورمیه بود که در نهایت این ست را همچون ست اول و با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود به پایان رساند.

در ست سوم این دیدار تیم گوهر کویر زاهدان برای برد یک ست تلاش بسیاری کرد و در لحاظاتی از این ست نیز در امتیاز هشت نیز با دو اختلاف از تیم شهرداری اورمیه پیش افتاد اما این تجربه والیباست های شهر عشاق والیبال بود که به کمک این تیم امد و توانستد ست سوم را نیز با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز شوند و در مجموع سه بر صفر پیروز این دیدا شوند.

تیم والیبال شهرداری اورمیه با این برد توانست چهار برد متوالی کسب کند و همچنان صدر جدول را از آن خود کند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

اورمیه: آغاز پرحاشیه‌ی لیگ والیبال برای شهرداری

درباره این مطلب نظر دهید