انتخاب زبان

آخرین اخبار

چهار معلم زن دیگر در تصادف جاده‌های آذربایجان کشته شدند

Mianeh tesa

اویان نیوز: پنج هفته پس از کشته شدن چهار معلم زن و یک معلم مرد در تصادف جاده اهر به تبریز، عصر یک شنبه ۱۷ اسفند ماه در برخورد یک دستگاه پژو با یک دستگاه نیسان در جاده میانه- میاندوآب،  خدیجه داوودی، رعنا مرسل لویی، معصومه رستمی و فاطمه فروتن چهار تن از معلمان اداره آموزش و پرورش میانه به همراه رانندگان دو خودروی پژو و نیسان کشته شدند.

به گزارش ایران وایر به نقل از اعتدال پرس، عصر یکشنبه ۱۷اسفند۹۳ بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه نیسان در کیلومتر ۵ محور میانه – میاندوآب پنج سرنشین خودروی پژو و همچنین راننده نیسان کشته شدند. در این حادثه سه زن معلم روستاهای چاراویماق و راننده مرد در دم جان باخت و یک معلم زن و دو سرنشین نیسان به علت وخامت حال‌شان به بیمارستان میانه انتقال داده شدند که در بیمارستان یک معلم زن دیگر و همچنین راننده مرد نیسان جان خود را از دست دادند.

این سایت وضعیت جسمی دیگر خودروی نیسان و  تنها بازمانده این تصادف را هم “وخیم” گزارش کرده است.

سایت صدای میانه نیز از کشته شدن ۷ تن در جریان این تصادف از جمله چهار  معلم زن خبر داده است.

بنابر این گزارش خدیجه داوودی، رعنا مرسل لویی، معصومه رستمی و فاطمه فروتن از معلمان اداره آموزش و پرورش میانه بودند که در شهرستان چاراویماق مشغول تدریس بودند و در راه بازگشت از مدرسه دچار این حادثه شدند.

این چهار معلم زن درحالی در تصادف جاده میانه- میاندوآب کشته شدند که پنج هفته پیش در هشتم بهمن ماه نیز بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی اسکانیا با یک دستگاه خودروی سواری روآ در جاده اهر – تبریز، پنج تن از معلمان مدارس اهر به اسامی شهین پورشیخ، بیوک خانم قربان موحد، یمن حیدری، معصومه ابراهیمی و علیرضا فضلی که رانندگی خودروی روآ را بر عهده داشت، جان خود را از دست دادند.

دبیر مدیریت بحران شهرستان میانه دبه خبرگزاری مهر گفته است: “عدم وجود پایگاه امداد جاده ای در این مسیر باعث شد تا جسدها به سرعت از خودورها خارج نشود و امدادرسانی به موقع صورت نگیرد.”

در گزارش اعتدال پرس تاکید شده است که ” تدبیر نامناسب در بکارگیری و جایابی معلمان باعث شده هر روز حجم انبوهی از آموزگاران بین محل کار و شهر محل سکونت خود، در جاده های این استان در حال تردد باشند که این موضوع موجب بروز سوانح تلخ متعدد و کشته شدن تعدادی از معلمان شده است.

سابقه خبر در اویان نیوز:

جاده ی اهر – تبریز جان ۵ معلم را گرفت

چهار کشته و دو مصدوم در تصادف رانندگی در جاده برفی مشکین شهر

حادثه رانندگی در جاده مشکین‌ شهر ۳ کشته بر جای گذاشت

کشته شدن ۵ نفر براثر تصادف در جاده اردبیل -گرمی

واکنش ها به طومار دو هزار نفری شهروندان اهر

جاده مرگ آذربایجان باز قربانی گرفت

دومین حادثه جاده اهر- تبریز در کمتر از ۱۰ روز + گزارش تصویری

اهر: ۵ سرنشین پژو زنده زنده سوختند‌

۱نفر کشته و ۲نفر مصدوم بر اثر تصادف در جاده اهر-تبریز

جاده اهر- تبریز باز هم حادثه آفرید

۷کشته در تصادف پژو و تریلر در جاده اهر – تبریز

بهانه ای برای توقف یک طرح عمرانی/ کشته‌های جاده اهر- تبریز از زلزله قره داغ پیشی گرفت

جاده اهر – تبریز با تصادفات متعدد به یک بحران منطقه ای تبدیل شده است

درباره این مطلب نظر دهید