انتخاب زبان

آخرین اخبار

کارگران شهرداری اهر ۴ ماه حقوق دریافت نکرده‌اند

ahar shahrdadi

اویان نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر گفت: کارگران شهرداری اهر باگذشت چهار ماه هنوز حقوق عقب‌افتاده و پاداش خود را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، زین‌العابدین امامی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کارگران شهرداری اهر به علت نداشتن درآمد و حقوق معوقه قربانی سیاست‌های نادرستی شده‌اند، گفت: با توجه به اینکه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر در خصوص پرداخت حقوق معوقه و عقب‌افتاده کارگران شهرداری به مسئولان تذکراتی داده است ولی هنوز پاداش و عیدی سال ۹۳ این کارگران پرداخت‌نشده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر ادامه داد: بارها تذکرهایی درباره پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری اهر به مسئولان مربوطه داده‌شده ولی تاکنون هیچ‌گونه اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه موردی در جهت پرداخت حقوق عقب‌مانده و یا عدالت در بین کارکنان مجموعه مشاهده نشده است، تصریح کرد: ما برای اینکه همه اقشار کارگری به‌حق و حقوق خود برسند آماده‌ایم تا در صورت پرداخت حقوق کارگران به‌ویژه در شهرداری اهر گزارش‌ها را مکتوب از آن‌ها دریافت کنیم.

امامی با تأکید بر اینکه تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها همواره با مشکل کمبود اعتبار و منابع مالی مواجه شده‌اند، گفت: در حال حاضر با توجه به اوضاع اقتصادی و وضعیت امرارمعاش اقشار کارگری نیاز به مدیریت بحران داریم.

پیشتر جمعی از کارگران اخراجی شهرداری اهر در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

سه شنبه ۲۱مهر۹۴ جمعی از کارگران اخراجی بخش فضای سبز شهرداری اهر در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

تجمع کارگران اخراجی شهرداری اهر مقابل فرمانداری

درباره این مطلب نظر دهید