انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

کاپیتان تیم فوتبال شهرداری اورمیه از کوه سقوط کرد

ferhad

اویان نیوز: فرهاد فضلی کاپیتان تیم فوتبال شهرداری اورمیه در هنگام کوهپیمایی در منطقه نی چالان سرو اورمیه دچار سانحه سقوط از ارتفاع شد.

به گزارش اویان نیوز، نایب رئیس هیات فوتبال آذربایجان غربی روز جمعه ضمن تایید این خبر در مصاحبه با ایرنا افزود: فرهاد فضلی که عصر روز گذشته با چند نفر از بازیکنان دیگر به کوهپیمایی در کوه نی چالان منطقه سرو اورمیه رفته بود، به علت لغزش پا دچار سقوط از کوه شده و با کمک همراهانش بلافاصله به بیمارستان امام خمینی اورمیه منتقل شد.

عیسی زینالی اظهار کرد: معاینات اولیه و عکسبرداری از وی تشخیص شکستگی ستون فقرات داده می شود ولی پس از ام.آر.آی مشخص شد که فرهاد فضلی علاوه بر شکستگی ستون فقرات از ناحیه دنده های سینه نیز دچار شکستگی شده است.

وی ادامه داد: فضلی امروز جمعه به بیمارستان آذربایجان اورمیه منتقل و زیر نظر دکتر داریوش روحی فوق تخصص مغز و اعصاب که ریاست هیات فوتبال شهرستان اورمیه را نیز بر عهده دارد، مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

فرهاد فضلی بازیکن اورمیه ای و پیشکسوت فوتبال اورمیه که سابقه بازی در تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز، چی چست اورمیه، آذرباتری اورمیه و باری اورمیه را دارد و از سال قبل نیز در تیم فوتبال شهرداری اورمیه در لیگ دو کشور مشغول بازی است، کاپیتانی این تیم را تا دو هفته قبل بر عهده داشت.

درباره این مطلب نظر دهید