انتخاب زبان

آخرین اخبار

کمپین «کارت قرمز» فعالان آذربایجانی به «دروغ و تبعیض»

_66308301_162972487

اویان نیوز: فعالان آذربایجانی در فضای مجازی با راه اندازی کمپینی، اعتراض خود را به «دروغ و تبعیض» حاکم علیه آذربایجانیان نشان می دهند.

به گزارش اویان نیوز، کمپین «کارت قرمز» پس از وقایع بازی تراکتورسازی و نفت تهران شروع شده و قرار است فعالان آذربایجانی در سفر روحانی به تبریز با نشان دادن «کارت قرمز» اعتراض خود را به «دروغ و تبعیض» حاکم علیه آذربایجانیان نشان دهند.

فعالان آذربایجانی با به اشتراک گذاشتن تصاویر «کارت قرمز» در شبکه های اجتماعی در اظهار نظرهایی این عمل را در واکنش به تبعیض و دروغ های دولت و حاکمیت در قبال آذربایجان عنوان کرده اند.

چهارشنبه ۳۰اردیبهشت‌۹۴ حسن روحانی و اعضای کابینه دولت به استان آذربایجان شرقی سفر خواهند کرد.

آخرین دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی در چهاردهمین دوره لیگ برتر ایران با حاشیه هایی مواجه شد که به زعم هواداران تراکتور، فدراسیون فوتبال ایران به  عمد مانع قهرمانی این تیم در لیگ برتر شد.

جمعه ۲۵اردیبهشت۹۴ دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در حالی به پایان رسید که بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای دقایقی فکر می کردند قهرمان ایران شده اند.

این اتفاق زمانی رخ داد که از دقیقه ۸۷ بازی راه های ارتباطی، اینترنت و شبکه تلفن همراه در ورزشگاه مسدود شد و اعلام شد نتیجه همزمان تیم های سایپا و سپاهان مساوی به پایان رسیده و با این نتایج تراکتور قهرمان لیگ برتر است.

با این حال با گذشت چند دقیقه و پس از معلوم شدن کذب بودن این مسئله، تماشاگران تراکتور با واکنش به این اقدام با ماموران امنیتی حاضر در ورزشگاه درگیر شده و چند نفر از این افراد بازداشت و زخمی شدند.

درباره این مطلب نظر دهید