انتخاب زبان

آخرین اخبار

کمک میلیاردی تبریزی‌ها برای آزادی زندانیان

70d8c6a2_ee77_4f8b_8b8d_9b6d7ef68164

اویان نیوز: به گفته مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان‌شرقی حدود ۲ هزار نفر در جشن گلریزان شرکت کردند که در این بین مردم تبریز برای آزادی زندانیان ۲ میلیارد تومان مشارکت داشتند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از آناج، حمزه‌علی محرمی، در جریان دوازدهمین جشن گلریزان مردم تبریز برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه نیاز منابع مالی برای آزادی تمام زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان ۶ میلیارد تومان بود ستاد دیه مجبور می‌شود تا از میان این افراد اقدام به گزینش کند. هرچند که جشن گلریزان در سایر شهرستانها نیز پرشور برگزار شده و امیداوریم قسمت عمده‌ای از مبلغ مورد نیاز تامین شود.

مدیرعامل ستاد دیه استان، با اشاره به کمک‌های قابل توجه اصناف، بازاریان و صنعت‌گران تبریز، تصریح کرد: امیدواریم مبلغ موردنیاز در روزهای آتی جمع‌آوری شود تا بتوانیم تمام ۱۴۸ زندانی را آزاد کنیم.

b7c6f71d_fffe_4fb1_bbf0_aea9b1b4d6ef

رئیس اتاق بازرگانی تبریز، باقیمانده مبلغ مورد نیاز برای آزادی زندانیان را برعهده گرفت، وی اظهار کرد: حداقل ۳ میلیارد تومان و حداکثر ۵ میلیارد تومان اتاق بازرگانی تبریز برای آزادی زندانیان کمک خواهد کرد.

درباره این مطلب نظر دهید